Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+5 Bin Pc Dahil Sistem
Konu sahibi @wiFi arkadaşımız artık tercihini yapar. Bence yeterince alternatif öneri verdiniz kendisine. Wink

Ben ise muhtemelen diğer konuda bana verdiğiniz öneriyi izleyerek, P1 sistemi Adata Gammix S11 PRO seçerek, Palit GTX 1660Ti'lı modeli alacağım gibi görünüyor...
Kullanıcı adına bakmadım ki Big Grin siz diğer konudan gelensiniz. Ben hala konu sahibi ile konuşuyorum sanıyorum. Big Grin Big Grin Big Grin Biraz dinlenmem gerek sanırım...
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(16/09/2019, Saat: 21:39)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı adına bakmadım ki Big Grin siz diğer konudan gelensiniz. Ben hala konu sahibi ile konuşuyorum sanıyorum. Big Grin Big Grin Big Grin Biraz dinlenmem gerek sanırım...

Hepimize koşmaktan yoruldunuz hocam. Smile Dinlenin biraz da Smile
(16/09/2019, Saat: 21:39)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kullanıcı adına bakmadım ki Big Grin siz diğer konudan gelensiniz. Ben hala konu sahibi ile konuşuyorum sanıyorum. Big Grin Big Grin Big Grin Biraz dinlenmem gerek sanırım...

Hocam bu haliyle alsam herhangi bir işlemci vs şuanlık yükseltmesem ileride yükseltsem olur mu acaba sistem buydu

https://www.incehesap.com/battle-bronze-...ati-43356/
Sadece işlemciyi 2600X yapın frekansı biraz daha yüksek bir işlemci bu sayede RTX 2060 için biraz daha iyi performans olacaktır. Bu şekilde 5.2K yapıyor. Sonra ileride Ryzen 3000 serisi bir işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz sorun değil.
(18/09/2019, Saat: 22:21)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece işlemciyi 2600X yapın frekansı biraz daha yüksek bir işlemci bu sayede RTX 2060 için biraz daha iyi performans olacaktır. Bu şekilde 5.2K yapıyor. Sonra ileride Ryzen 3000 serisi bir işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz sorun değil.

Teşekkür ederim bu hafta içi satın alıcağım, birisi şöyle bir yorum atmış sisteme 

Frisby venom kasa almanızı tavsiye ederim kasada 4 fan olmasına rağmen soğutma yetersiz kalıyor 83-86 dereceleri görüyorum. Ekran kartı fanından bir sürtme sesi geliyordu. Fan kablosunun fana temas ettiğini fark ettim düzelttim ama arasıra hala yapıyor. Lg 22mk400h b monitörü ile beraber aldım. Kesinlikle tavsiye etmem. 1ms tepkime süresi diyor fakat 1ms alınca aşırı görüntü bozuluyor. Anakart aura rgb led kontrol programını desteklemiyor. Monitör için bütçe arttırabilenler tabiki daha iyisini alsın ancak bütçenizi zorlayıp lg yada aog almayın derim. 75 hz olması güzel ama pek fark edilir düzeyde olmuyor onun yerine 60 hz \"tn panel olmayan(çok kötü bir panel türü pişmanım aldığıma)\" çözünürlüğü daha yüksek veya boyutu daha büyük bir monitör alın derim.
Birincisi kasa konusunda sistemde zaten Corsair Carbide Spec Delta modeli var yani söylediklerini takmayın ki söylediği Frisby Venom kasası için söyledikleri kısmen doğru ön taraftaki fanlar için yeterli boşluklar yok yan taraflarda.

İkincisi anakart Gıgabyte marka tabi ki ASUS Aura Sync 'yi desteklemeyecek. GIGABYTE RGB Fusion ile RGB kontrolü yapılıyor. Ancak eğer Frisby Venom kasası açıklamasında yazan Aura Sync kısmından bahsediyorsa ona bir şey diyemem zaten siz Corsair Carbide Spec Delta model kasa ile alacaksınız önemsiz bu yorum.

Monitör olarak bu monitörü bizim kendi sistemlerimizde de kullanılıyor test edildi ve oyun vs. oynandı kanaldaki sistemlerimizin videolarına bakabilirsiniz. Sorun olsaydı karşılaşınca belirtilirdi yani bunu es geçebilirsiniz ancak daha iyi bir monitör isterseniz 100 TL daha çıkın aşağıdaki model ile değiştirin.

Acer 21.5" Nitro QG221Qbii 1ms 75Hz - 658,85 TL
https://www.sinerji.gen.tr/acer-215-nitr...-pmu418257
(19/09/2019, Saat: 00:28)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birincisi kasa konusunda sistemde zaten Corsair Carbide Spec Delta modeli var yani söylediklerini takmayın ki söylediği Frisby Venom kasası için söyledikleri kısmen doğru ön taraftaki fanlar için yeterli boşluklar yok yan taraflarda.

İkincisi anakart Gıgabyte marka tabi ki ASUS Aura Sync 'yi desteklemeyecek. GIGABYTE RGB Fusion ile RGB kontrolü yapılıyor. Ancak eğer Frisby Venom kasası açıklamasında yazan Aura Sync kısmından bahsediyorsa ona bir şey diyemem zaten siz Corsair Carbide Spec Delta model kasa ile alacaksınız önemsiz bu yorum.

Monitör olarak bu monitörü bizim kendi sistemlerimizde de kullanılıyor test edildi ve oyun vs. oynandı kanaldaki sistemlerimizin videolarına bakabilirsiniz. Sorun olsaydı karşılaşınca belirtilirdi yani bunu es geçebilirsiniz ancak daha iyi bir monitör isterseniz 100 TL daha çıkın aşağıdaki model ile değiştirin.

Acer 21.5" Nitro QG221Qbii 1ms 75Hz - 658,85 TL
https://www.sinerji.gen.tr/acer-215-nitr...-pmu418257

Corsair de mi yan tarafta boşluklar yok yoksa venom kasası için mi yazmış monitör için evet
Corsair kasası zaten seçili linkteki sistemde yani sizde Corsair Carbide Spec Delta modelini alın ki çok kaliteli bir kasadır. Sıvı soğutma desteği ve hava akışı + malzeme yapısı ve içindeki 550W PSU fiyatına göre çok çok iyi bir kasa. Yorum yapan kişi Frisby Venom kasasından bahsetmiş.

Önerdiğim monitör kalitelidir tercih edebilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Toplamış olduğum sistem nasıl? Brynquadel 1 27 2 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  25-30 Bin TL Sistem CsGo Byzec 5 80 16/10/2019, Saat: 20:25
  7000 TL Sistem Toplama Alice03 3 37 16/10/2019, Saat: 17:56
  Sistem Toplama Tavsiye ertugrul1209 10 164 10/10/2019, Saat: 18:14
  Kurgu-montaj ve müzik için 3000-4000 liralık sistem tavsiyesi: djangofreeman 7 110 07/10/2019, Saat: 01:07

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi