PC Hocası Forum


Ağ Bağlantısını Değiştirme
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 2
Mesaj: 5
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 05-06-2018

Windows10 kullanıcısıyım ve bir güncellemeden sonra başlat menüsü,arama butonu ve bazı görev çubuğu ikonları çalışmamaya başladı...İnternet ikonu da bunlardan birisi...Ben internet ağımı değiştirmek istiyorum fakat ikona bastığım halde açılmıyor...O yüzden ağı değiştirmek için uzun bir yol varmıdır?Denetim masasından filan?Ayarlar kısmı da çalışmıyor :/ .Bu arada imkanınız olursa başlat ve arama butonu çalışmıyor onun çözümünü de yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler....
Bir Osas Hayranı..EnesUgwemuhwem

Alıntı
.
Konu: 2
Mesaj: 4,712
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 11-10-2017

Güncellemeyi geri alırsan sorun çözülebilir kendiliğinden. Denetim masasında Program ekle/kaldır 'a gel aç ve sol tarafta Yüklü güncelleştirmeleri göster seçeneğine bas ve son güncelleyi tarih sıralamasında bu ve kaldır sistemi yeniden başlat ve güncellemeyi tekrar tara ve kur muhtemel güncelleme düzgün yapılamadı bu sebepten dolayı bazı hatalar oluştu.

Alıntı
.
Konu: 2
Mesaj: 5
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 05-06-2018

(06/06/2018, Saat: 00:57)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güncellemeyi geri alırsan sorun çözülebilir kendiliğinden. Denetim masasında Program ekle/kaldır 'a gel aç ve sol tarafta Yüklü güncelleştirmeleri göster seçeneğine bas ve son güncelleyi tarih sıralamasında bu ve kaldır sistemi yeniden başlat ve güncellemeyi tekrar tara ve kur muhtemel güncelleme düzgün yapılamadı bu sebepten dolayı bazı hatalar oluştu.
Hocam tamam da bir sürü güncelleme var nasıl bulacağım ki?
Bir Osas Hayranı..EnesUgwemuhwem

Alıntı
.
Konu: 2
Mesaj: 4,712
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 11-10-2017

Tarih sıralaması yapın program ekle/kaldırda böylece sorunun olduğu tarihteki güncellemeyi silebilirsiniz.

Alıntı
.
Konu: 2
Mesaj: 5
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 05-06-2018

Yakın tarihlerde bir sürü güncelleme var güncellemelerin boyutunu görmem için ne yapmalıyım?Büyük boyutlu bir güncelleme idi

Hocam sen bana direk ağ bağlantısını nasıl değiştireceğimi söyle öbürü çok sıkıntı olmuyor
Bir Osas Hayranı..EnesUgwemuhwem

Alıntı
(Son Düzenleme: 06/06/2018, Saat: 23:00, Düzenleyen: EnesUgw.) .
Konu: 2
Mesaj: 4,712
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 11-10-2017

Yani bu durumda Windows 'unda bir hata var bu yüzden bazı hatalar oluşmuş sistemde ben sana ne desem boş bu durumda. Şunu deneyebilirsin Sistem Geri Yükleme yapabilirsin sorunun olduğu tarihten önceki bir tarihe dönersin ve sorun çözülmüş olur. Başlata Geri yükleme noktası oluştur yaz ve gir açılan pencerede Sistem Geri Yükleme yazısına bas ve açılan pencerede İleri ye bas ve karşına geri dönüş yapabileceğin tarihler çıkacak buradan bir tarih seçip ileri dersen sistem o seçtiğin gün olan ayarlara geri döner belgelerin hariç her şey o gün nasılsa öyle olur kurulu programlar vs. gibi her şey o gün ki haline dönecek sorun bu şekilde çözülebilir. Ağı değiştirmek için o çalışmayan ikonun açtığı bölüme girmelisin buna denetim masasından da girmeye çalışsın o ikonun açmaya çalıştığı ayarları açmaya çalışacak bu yüzden bir şey öneremiyorum sana.

Alıntı
.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Powered by MyBB
Pchocasi.com.tr


Tasarım