Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anakart Temizleme
Question 
Merhaba arkadaşlar,

Anakartım tozlanmış ve hava tutma değil ama detaylı temizlik yapacağım anakart temizleme spreyleri olduğunu gördüm. Kullanan var mı aranızda ? Bir kaç foruma baktım ama detaylı bir bilgi bulamadım.

İyi Forumlar.
Sprey ile filan uğraşmana gerek yok nalburdan yumuşak uçlu boya el boya fırçası al ve devre kartını ünce üfle ve daha sonra fırça ile en ufak nokta dahil fırçalayarak temizle hepsi bu kadar. İlla detaylı temizlemek istersen 2 ürün alman gerek 1. si Devre kartı temizleyici bu spreyi ve 2. si Basınçlı hava püskürtme  bu spreyi alacaksın. 2 ürünü de kullanması kolay önce hava püskürtme spreyi ile tozlardan arındıracaksın sonra temizle spreyini tüm devre kartına sıkacaksın 30-60 saniye kadar bekleyip başta bahsettiğim gibi bir fırça ile tüm sıktığın noktaları temizleyeceksin hepsi bu kadar. NOT: Spreyleri kullanmadan önce mutlaka 1/2 defa çalkala ve temizleme işlemin bittiği zaman hemen toplama 30 dakika kadar o hali ile dursun daha sonra toparla kasanı.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Teşekkür ederim yardımcı olduğun için sprey alip ekran kartıma filan kullanmayı düşünüyorum yeni kasa siparişi verdim geldiği zaman temizlemeye başlayacağım kolay gelsin iyi forumlar Heart
Başka sorularınız için yine bekleriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anakart işlemci uyumluğu Pc_kurdu1234 3 271 01/10/2018, Saat: 18:01
Son Yorum: met 61
  Anakart İşlemci Ram Uyumluluk Ned Stark 4 582 05/10/2017, Saat: 17:56
Son Yorum: Ned Stark
Information Ekran kartına uyumlu anakart nasıl blurum ? Erennius 5 1,135 25/03/2017, Saat: 01:48
Son Yorum: Hüseyin Bütüner
Thumbs Up X79 ANAKART İÇİN EKRAN KARTI TAVSİYESİ LAZIM ramtechbilgisayar 1 732 15/11/2016, Saat: 20:36
Son Yorum: expert

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi