Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlık fps düşmesi ramden dolayı
(08/08/2019, Saat: 18:34)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekran kartı ısınıyor dedim size onun mu macununu değiştridiniz? Birde hangi kalitede macun uyguladınız iyi bir ürün müydü ve doğru uyguladığınıza emin misiniz?
ıslemcı ve ekran kartı macunu yenıledım dogru surdum emınım ıntden arastırarak yaptık.cool master hıgh performance macunun adı
Macun kaliteli ama bir şeyi yanlış yapmış olabilirsiniz. Çok ince bir tabaka şeklinde her yere eşit sürülmeli ve üzerine soğutucusu düzgün sağlan oturtulmalı. Birde genel olarak Laptop ürünleri ısınırlar zaten havalar sıcak makinenin ortam sıcaklığına bağlı olarak biraz daha sıcak çalışması normal ama sıcaklıklar böyle 80 dereceleri aşmaya başlarsa bu FPS drop vs. gibi durumlar ile karşılaşmanız da normal. Cihazı tekrar kontrol edin macun vs. durumlarını soğutucularının düzgün montajlandığını ve bir şekilde sorun devam ederse sıcaklıkları düşürmeye çalışın. En temel yöntem laptop soğutucu almaktır.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgisayarda format sonrası garip fps düşüşü ve gpu kullanımı düşmesi prokaan78 0 14 6 saat önce
Son Yorum: prokaan78
  Monitör Anlık kararma Enes Yavuz 6 84 11/10/2019, Saat: 21:29
Son Yorum: Enes Yavuz
  Oyundayken Anlık Ekran Kararması thethatdaynevercomes 11 272 11/10/2019, Saat: 14:25
Son Yorum: thethatdaynevercomes
  Sistem Performansı düşmesi Ceyhun Usta 23 1,139 12/02/2019, Saat: 01:02
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Anlık Takılmalar Sadomadoking 5 473 18/11/2018, Saat: 22:55
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi