Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asus tuf 1660s boştayken fanlar çalısıyor
Exclamation 
merhaba arkadaşlar nasıl kapatabilirim 60 dereceden sonra çalıssın istiyorum msi afterburnerden falan ayarlıyorum ama olmuyor kapanmıyor yardım edin lütfen.  [Resim: CGu8a6.png]
https://www.youtube.com/watch?v=-Iu_m4A_BOM&t=119s

Bu video size yardımcı olacaktır.
GPU Tweak 2 yazılımında ana menüde 0db ibaresi var mı bakın ve varsa aktif edin. Yoksa Enes 'in bıraktığı link işinizi görecektir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(07/10/2020, Saat: 10:19)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GPU Tweak 2 yazılımında ana menüde 0db ibaresi var mı bakın ve varsa aktif edin. Yoksa Enes 'in bıraktığı link işinizi görecektir.

0 db seçeneği yok maalesef yukarıdaki videoyu izliyorum şuan

(07/10/2020, Saat: 10:06)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.youtube.com/watch?v=-Iu_m4A_BOM&t=119s

Bu video size yardımcı olacaktır.

maalef işe yaramyor belirli sıcaklık üstünü ayarlayabiliyorum ama boştayken fanı durduramıyorum hiçbir şekilde
GPU nun zaten belli bir kullanım dan sonra otomatik açılma özelliği var.Eğer siz bunun kullanım derecesini düşürmek istiyorsanız kaçta başlatmak isterseniz o noktaya video da anlatıldığı üzere getirip başlatmanız lazım.Onun dışında nasıl bir fan çalışma metodu istiyorsunuz anlamadım.Çok sesli çalışıyor ise RPM değerleri ile oynayabilirsiniz ama kapatmanız zaten faydalı bir şey değil ki hasar verebilirsiniz çok ısınmaya bağlı olarak Karta.
(07/10/2020, Saat: 13:06)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GPU nun zaten belli bir kullanım dan sonra otomatik açılma özelliği var.Eğer siz bunun kullanım derecesini düşürmek istiyorsanız kaçta başlatmak isterseniz o noktaya video da anlatıldığı üzere getirip başlatmanız lazım.Onun dışında nasıl bir fan çalışma metodu istiyorsunuz anlamadım.Çok sesli çalışıyor ise RPM değerleri ile oynayabilirsiniz ama kapatmanız zaten faydalı bir şey değil ki hasar verebilirsiniz çok ısınmaya bağlı olarak Karta.

normalde 55 derecden sonra çalışması gerekmiyor mu ? masaüstünde 35 derecede geziyor ona rağmen çalısıyor %24 te
Kasa hava sirkülasyonuna bağlı olarak başlıyor.Sizi rahatsız edecek derecede değil ise karışmayın bence eğer rahatsız ediyorsa dediğim gibi RPM ayarlarını değiştirebilirsiniz ama video kısmında zaten gösteriyor nasıl yapacağınızı sizde o seçenekler çıkmıyor mu ?
(07/10/2020, Saat: 13:39)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kasa hava sirkülasyonuna bağlı olarak başlıyor.Sizi rahatsız edecek derecede değil ise karışmayın bence eğer rahatsız ediyorsa dediğim gibi RPM ayarlarını değiştirebilirsiniz ama video kısmında zaten gösteriyor nasıl yapacağınızı sizde o seçenekler çıkmıyor mu ?

hava sürkilasyonu gayet iyi kasanın corsair spec delta rgb ve ses olarak rahatsıx etmiyor fanın ömrü açısından endişeliyim
Yok merak etmeyin fanın ömrü konusunda sorun olmaz asıl ısınması daha çok problem yaratır.Isınmasın ama çalışsın fan mantığı ile bakabiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asus Rog Strix Rtx 2060 Thermal Pad Kaç MM Olmalı ? Aykutpaksoy 5 67 15/10/2020, Saat: 16:48
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Asus rog strix rtx 2070 CPU Tweak II ZaGor26 4 123 01/10/2020, Saat: 10:18
  ekran kartı fanı bosta calısıyor canlol4 5 162 25/09/2020, Saat: 22:03
  Asus M5A78L-M LX Stezcan 7 330 11/07/2020, Saat: 16:26
  Asus TUF RX5700 Ekran Kartı Yardım Red 5 390 01/06/2020, Saat: 04:19
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi