Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield V bekleme hatası
Battlefield V multiplayer oynarken bölüm bittiğinde diğer bölüme geçerken yükleniyor kısmı sürekli öyle kalıyor bir türlü bölümü aşmıyor. Bu sorun şöyle oluyor haritaya yeni başlarken hiçbir sıkıntı olmuyor bölüm bittiğinde bazen sorunsuzca yükleniyor ve diğer bölüme geçiyor. Fakat bazen de yükleniyorda tıkılıp kalıyor hiçbir şekilde ne oyunun ana menüsüne dönebiliyorsunuz ne de bölüme girebiliyorsunuz alt +f4 ile kapatmak zorunda kalıyorum?
Origin uygulamasından Origin > Application settings > Genaral kısmına gel ve Enable Origni In Game kutusundaki tiki kaldır. Ayrıca Origin 'i çalıştırırken Yönetici Olarak çalıştır. Çoğu kişi bu sorunlar bu ay baya karşılaşmış bu yöntem ile çözenler olmuş dene sende de işe yarayabilir.
9700K, ha. İşlemci, felaket bi şey.  Smile8 adet  çekirdek.

Konunun haricinde, işlemcinin turbo core hızlarını bi kontrol et.
 Anakartın güç limitleri kapalı olabilir..İşlemcinin muazzam  gücü kısılmasın,yani. Shy Shy
Pek anlamıyorum o işlerden malesef Smile

Deneyeceğim dediğinizi bakalım düzelecek mi
Malesef düzelmedi
Ama bu sorun ile karşılaşan çok kişi var. https://forums.battlefield.com/en-us/dis...-not-fixed bu sayfada çok konuşulmuş ve kesin çözüm önerisi olan yok. Sanırım oyun odaklı bir sorun update çıkmasını bekle sorun belki çözülür. Başka bir alternatif bulursam yazarım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Farklı farklı mavi ekran hatası alıyorum sık sık crixallis31 0 112 05/03/2019, Saat: 03:16
Son Yorum: crixallis31
  System Safe Mod Hatası İshak Karul 2 137 26/02/2019, Saat: 21:27
Son Yorum: İshak Karul
  Mavi Ekran Hatasi mireliabisov_ 17 466 22/01/2019, Saat: 20:43
Son Yorum: ugur.gozaydin
Question Otomatik Onarım Hatası Ahmett 11 516 13/01/2019, Saat: 20:31
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Analog(VGA) hatası Mustafa Krtaca 4 253 12/12/2018, Saat: 12:39
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi