Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayarda Kendimi Nasıl Geliştirebilirim ?
Lightbulb 
Bilgisayar alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Bilgisayarda uzman nasıl olabilirim ? 

Takip edebileceğim düzenli bi kaynak var mı ?
(14/12/2018, Saat: 14:54)ybaskin34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Bilgisayarda uzman nasıl olabilirim ? 

Takip edebileceğim düzenli bi kaynak var mı ?
 Donanımmı,yazılımmı.
Eğitim setlerine bakabilirsin. Bu konuda sana bayağı yardımcı olur canlı video setlerde mevcut nette. Hangi alanda gelişmek istiyorsan o konuda baya bilgili olursun. Aşağıdaki gibi birçok kaynak site var bu konularda.

http://www.cizgi-tagem.org/e%C4%9Fitimler/egitimler/
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(14/12/2018, Saat: 14:56)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Donanımmı,yazılımmı.

hemen hemen her konuda bilgi sahibi olmak isterim. sizce nereden başlayıp nasıl devam etmeliyim ? ayrıca kaynak olarak nereyi takip etmeliyim ? ( internette bilgiler düzensiz bi ordan bi burdan yarım yamalak )

(14/12/2018, Saat: 14:56)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğitim setlerine bakabilirsin. Bu konuda sana bayağı yardımcı olur canlı video setlerde mevcut nette. Hangi alanda gelişmek istiyorsan o konuda baya bilgili olursun. Aşağıdaki gibi birçok kaynak site var bu konularda.

http://www.cizgi-tagem.org/e%C4%9Fitimler/egitimler/

burayı biliyorum fakat buradaki eğitimler eski. güncel olan yer var mı ?
Gellişmenin en kolay yolu facebook gruplarında aktif olman olacaktır.Ben şahsen bu kadar üst seviyelere gelmemin sebebi budur.Benim sana tavsiyem bu olacak
[Resim: ub6GUp.png]
Donanım konusunda en iyi kaynaklar yine intenette var. Dağınık olmasına pek aldırmayın. Bi yerden başlarsanız, arkası geliyor .
 Program,yazlım derseniz,bu iş için açılan kurslara gitmek gerekir diye düşünüyorum.
Kesinlikle aynı düşüncedeyim konuya gerekli cevapların verildiğini düşünüyorum.Konuyu kapatıyorum Smile Basşka sorularınız için foruma yeniden bekleriz....
[Resim: ub6GUp.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Monitörüm 4k yı nasıl destekliyor ? Batuhan Can Erkan 9 721 30/12/2017, Saat: 17:24
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Bir şarkının sözsüz halini nasıl bulabilirim? Azılı Kurt 3 606 19/11/2017, Saat: 15:54
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Bu aksiyon kamera sizce nasıl? serkanceri 1 478 26/10/2017, Saat: 17:50
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  10 saniyeden uzun gif nasıl yapabilirim? Azılı Kurt 0 454 14/09/2017, Saat: 20:57
Son Yorum: Azılı Kurt
Information Ekran kartına uyumlu anakart nasıl blurum ? Erennius 5 1,248 25/03/2017, Saat: 01:48
Son Yorum: Hüseyin Bütüner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi