Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayarımı yükselttim görüntü gelmedi
Alıntı:Ö.değil, gelişmeleri bildirirsiniz konuyu şimdilik açık bırakıyorum.

Bilgisayarcıya götürttük ana kart desteklemediğini söyledi. Ne yapmamı önerirsiniz?
Anakart modeliniz nedir bilemiyorum ama anakartlar ekran kartı seçmezler. Bağlantı arayüzü hızına bağlı sadece performans kaybı olur o kadar yoksa bağlantı yuvası PCIe arayüzü olduğu sürece her GPU takılabilir. Anakart değil sorun bence ama marka modeli verin bakayım yinede belki bir ayar yada başka bir şey gerekiyordur.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Alıntı:Anakart modeliniz nedir bilemiyorum ama anakartlar ekran kartı seçmezler. Bağlantı arayüzü hızına bağlı sadece performans kaybı olur o kadar yoksa bağlantı yuvası PCIe arayüzü olduğu sürece her GPU takılabilir. Anakart değil sorun bence ama marka modeli verin bakayım yinede belki bir ayar yada başka bir şey gerekiyordur.

Anakart kitliymiş sanırım hazır sistem olduğu için anakart değişimi lazımmış babam da değiştirmek istemediğinden eski kartın aynısın alıcak. Yardımınız için teşekkürler.
Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENİ SİSTEM TOPLADIM GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM YARDIM Yusuf Almalı 1 100 23/06/2020, Saat: 18:49
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Sistem Görüntü Vermiyor V3S3M1R 1 95 18/06/2020, Saat: 22:55
  rx 480 8gb görüntü gitmesi (siyah ekran) Erdem Kaynak 1 124 12/06/2020, Saat: 20:48
  Pc görüntü vermiyor Derinjack 3 221 03/06/2020, Saat: 14:06
Son Yorum: Enes Değirmenci
Exclamation Ekrana görüntü gelmiyor Ogulcan Serdar 1 116 01/06/2020, Saat: 15:22
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi