Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilinmeyen Yüklemeler
#1
Bilgisayara program yüklerken , yükledikten sonra kontrol ediyom acaba başka bişey yüklendimi diye 2 gün önce bu 3 programı fark ettim ama araştıramadım pek. Bugün baktım ama kurduğum programlarla bir alakasını bulamadım. Silsem diyom acaba Windows'un kendi kurduğu bir şey mi yoksa diğer programlarla alakası var mı anlamadım size sorayım dedim. 

------------------------------------------------------------------------
SAP Crystal Reports Run Time Engine for.NET Framework
SQLite ODBC Driver
FARO LS
------------------------------------------------------------------------
Resim;

https://i.hizliresim.com/DDzYMm.png

https://i.hizliresim.com/r1W5QP.png
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#2
FARO LS bir tarayıcı (yazıcı) eklentisidir eğer sisteminizde yazıcı vs. bulunmuyorsa muhtemelen başka bir yazılım ile beraber kurulmuş kaldırabilirsiniz.

SAP Crystal Reports ise Visual studio eklentisidir. Visual studio kod kütüphanesindeki bir belli bir gruba özel çalışması için kurulan bir yazılımdır. Eğer Visual studio yazılımını kurmadıysanız ki bu yazılım 7-10 GB arası bir boyuttadır kod yazmak için kullanılır başka bir yazılımı çalıştırmak için başka bir yazılım tarafından kurulmuştur. Kaldırabilirsiniz.

SQLite ODBC Driver ise bu ise SAP Crystal Reports ile beraber kurulan bir yazılımdır o kurulduğu için buda kurulmuş. SAP Crystal Reports 'un ulaşmak istediği database 'i çalıştırmak için kullanılır. Bu 3 yazılımıda kaldırın. Size tavsiyem IOBit Unnistaller yazılımını kurun sisteminize hem tüm kalıntıları kaldırır hemde bir program ile beraber hangi yazılımlar kurulmuş bunları gösterir bu yazılım.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#3
Tamamdır hepsini sildim.

iobit uninstaller vardı fakat sil diyom arkasından bide ben silmem gerekiyor tek tek dosyaları. Fazla artık bırakıyor. PRO'ydu bide ama silip bunu yükledim. Revodan iyi mi yani iobit ?
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#4
Aynı sayılırlar ancak IOBit daha aktif detaylı tarama yapıyor sizde bir problem olabilir yazılım çok detaylı tarayıp hiçbir kalıntı bırakmıyor normalde bende kullanıyorum. Revo 'yu bıraktırdı bana o derece.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#5
Tekrar bi deniyim ozaman Smile
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi