Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brave Sync nasıl kullanılır?
Star 
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda Brave tarayıcı kullanıyorum ve memnunum. iPhone telefonuma indirdim ve şiflerim tarayıcıda kayıtlı Sync kullanarak telefonuma eşitleme yapıyorum. Ama şifreler gelmiyor. Sadece yer işaretleri, kaydettiğim sayfalar geliyor. Başka bir ayar mı yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?
How do I set up Sync? buradaki sayfadan nasıl yapıldığını görebilirsiniz. 2 cihaz içinde birkaç ayar yapmanız gerekiyor.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(03/01/2021, Saat: 19:17)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: How do I set up Sync? buradaki sayfadan nasıl yapıldığını görebilirsiniz. 2 cihaz içinde birkaç ayar yapmanız gerekiyor.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim yer imlerini senkronize ediyorum telefonuma ama şifreler gelmiyor sanırım verdiğiniz linktede göremedim güncelleme beklememiz sanırım.
Tümünü senkronize et diye bir alan var PC de ve kullandığınız cihazda bunu açtığınızdan emin olun. Başka bir ayar yok zaten.
(03/01/2021, Saat: 20:09)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tümünü senkronize et diye bir alan var PC de ve kullandığınız cihazda bunu açtığınızdan emin olun. Başka bir ayar yok zaten.

Ordan hepsini senkronize et seçili bilgisayardan telefondan baktı  bi ayar yapabileceğim yer bulamadım göstermiyor sitesinde ilk eşleştirmeden başka bişey yer imlerini alıyor ama şifreler almıyor.
Dediğim gibi kontrol ettim ama çözüm bulamadım.
(03/01/2021, Saat: 21:52)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi kontrol ettim ama çözüm bulamadım.

Teşekkür ederim yardımınız için güncelleme beklememiz gerekiyor.
Öyle gibi duruyor. Eğer siz çözerseniz buradan paylasmaniz diğer sorun yaşayan kullanıcılara faydalı olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İMEİ Nasıl atabilirim_? Ahmett 1 519 01/06/2019, Saat: 16:35
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Honor 7X'te uygulamalara parmak izi koruması nasıl eklenir? farurhenho 3 1,047 06/04/2018, Saat: 07:47
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Honor 9 Lite nasıl sıfırlanır? farurhenho 1 901 05/04/2018, Saat: 07:45
  Honor 7X nasıl sıfırlanır? farurhenho 1 926 05/04/2018, Saat: 07:44
  ZTE Blade A520 Nasıl? hslr 4 1,623 06/03/2018, Saat: 18:49

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi