Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Casper Nvidia GeForce GT940 Driver Sorunu
Exclamation 
Gerçekten 3 gündür uğraştığım kanser eden bir sorun lütfen birisi yardımcı olsun.

Bilgisayarımda Driver Booster yüklüydü ekran kartını vs güncelledim ayrıyeten windows update de açıktı.
Her neyse sürücüsü bozuldu galiba pc çok ısınmaya başladı. Mavi ekran hatası vermeye başladı önce nvlddmkm.sys hatası aldım. Nvidia denetim masasını açınca Video TDR Failure hatası aldım sürekli bir hata vermeye başladı format attım en baştan kurdum sürüceleri yine aynı nerdeyse bütün yolları denedim ancak sorunu bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz?

https://www.teknokroki.com/pratik-bilgil...asi-cozumu
Deiver booster kaynaklı bir hata olma sonucu olduğunu düşünüyorum.Temiz bir format atın ve driverleri el ile tek tek kurun.
Mavi ekran hatasının dosyalarını yani minidump dosyalarını paylaşırsanız analiz edip bir sorun tespiti yapabilirim. C:\Windows\Minidump bu konumda mavi ekran aldığınızda sorunun bir dökümanı oluşur paylaşın bakayım soruna. 

Ayrıca link olarak paylaştığınız teknokroki adlı sitedeki çözümleri denediniz mi?
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Evet denedim paylaşıyorum
Fix NVIDIA nvlddmkm.sys Blue Screen Error - Burada iobit çözüm önerilerini yazmış. Bir bakın sorun çözülmez ise soruna detaylıca bakarız. Ayrıca biraz araştırdım ısı sorunu varsa bu sorun oluşabiliyor muş ki iobit sebep olabilecek sorunlara ısı ve overclock yada voltaj sorunları sebep olabilir diye not düşmüş. Sorun sürücü vs. değilse ısı kaynaklı olabilir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Ekran Kartı sorunu d0minik3777 7 90 26/10/2020, Saat: 20:01
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Nvidia GeForce Gtx 960 driver sorunu defange4390 2 202 31/07/2020, Saat: 11:19
  GigaByte B450M bir sürü driver var hangisi? Yakup Altundal 5 320 02/06/2020, Saat: 21:04
Son Yorum: Enes Değirmenci
  amd driver hasan16 3 312 28/04/2020, Saat: 14:13
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Bilgisayar driver sorunu Ömer B. 1 301 20/04/2020, Saat: 21:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi