Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corel Draw
Merhaba arkadaşlar ben Corel Draw gibi bir proğram arıyorum öğrenciyim Sanat tarihi okuyorum benim bu proğramı kullanma amacım kazıdan çıkan tarihi eserlerin kağıda dökülmüş çizimlerini bilgisayara geçirmek kağıda dökülen çizimleri Corel yardımıyla bilgisayara yansıtıp üzerini çizebiliyorum amma velakin proğram çok pahalı bana ücretsiz bir proğram öneriniz varmı işimi görebilecek.Yardımınız için şimdiden sağolun
Adobe İllustrator var ama ücrestsiz değil 7 günlük deneme sürümü var fiyatı Corel Draw 'dan ucuz ise ona bakabilirsiniz ki bildiğim kadarı ile ona göre çok ucuz olmalı. Tamamen Free isterseniz aşağıdaki listedekilere bakabilirsiniz.

BoxySVG
SVG-Edit
Inkscape
Vectr
LibreOffice Draw
RollApp
LibreOffice Draw indirdim ama api-ms-win-crt-time-l1-1-0-dll bilgisayarınızda eksik diyor youtubeye baktım dll dosyasını indirip system 32 klasörüne atmak gerekiyormuş ama ben indirip atıyorum bir eksik dll daha çıkıyor 10 tanenin üzerinde dll indirdim ama gene aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım ?
Eksik dediği dll dosyasını yazılımı açtığınız ikona sağ tıklayın ve dosya konumunu açın ve orayada atın birde öyle deneyin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi