Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cs:go tepki vermiyor
#1
Sad 
Yeni bilgisayar aldım cs:go indirdim fakat oynaya bastığımda tepki vermiyor steamden bakınca oyunda görünüyorum görev yoneticisindede çıkmıyor çıldırıcam yardım edin lütfen Undecided

yardım edin lütfen bekliyorum zaten zor indirdim
#2
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\directx_installer şu adresteki directx 'i kurar mısın? Eğer işe yaramaz ise https://tr.dll-files.com/d3dx9_43.dll.html linkten sistemin 32 bit ve 64 bit sürüm dll 'i indir önce 32 bit C:Windows dizinine kopya ve dene sonra 64 bit olanı aynı konuma kopyala ve dene işe yaramaz ise 32 bit olanı C:\Windows\System32 konumuna kopyala 64 bit olan dll 'i de C:\Windows\SysWOW64 bu konuma kopyala ve dene.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
(26/07/2018, Saat: 22:29)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\directx_installer şu adresteki directx 'i kurar mısın? Eğer işe yaramaz ise https://tr.dll-files.com/d3dx9_43.dll.html linkten sistemin 32 bit ve 64 bit sürüm dll 'i indir önce 32 bit C:Windows dizinine kopya ve dene sonra 64 bit olanı aynı konuma kopyala ve dene işe yaramaz ise 32 bit olanı C:\Windows\System32 konumuna kopyala 64 bit olan dll 'i de C:\Windows\SysWOW64 bu konuma kopyala ve dene.

Hocam denedim hepsini hala aynı Huh yardım edin lütfen
#4
Steam 'de oyuna sağ tıkla özellikleri aç ve yerel dosyalar sekmesine gel ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula de eksik bir dosya var mı buna bakacak steam ve tamamlayacak işe yaramaz ise aynı bölümden yerel dosyalara göz at de ve oyunun exe dosyasına sağ tıkla ve özelliklerinden uyumluluk sekmesinde uyumluluk modunu windows 8 'e al ve uygula ve tamam de tekrar dene işe yaramaz ise oyunu silip tekrar kurmanı tavsiye ederim buda işe yaramaz ise bir iki olasılık daha bulabilir ama sonrası için bakılacak şeyler bunları dene ve sonucu bildir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#5
(27/07/2018, Saat: 12:13)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Steam 'de oyuna sağ tıkla özellikleri aç ve yerel dosyalar sekmesine gel ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula de eksik bir dosya var mı buna bakacak steam ve tamamlayacak işe yaramaz ise aynı bölümden yerel dosyalara göz at de ve oyunun exe dosyasına sağ tıkla ve özelliklerinden uyumluluk sekmesinde uyumluluk modunu windows 8 'e al ve uygula ve tamam de tekrar dene işe yaramaz ise oyunu silip tekrar kurmanı tavsiye ederim buda işe yaramaz ise bir iki olasılık daha bulabilir ama sonrası için bakılacak şeyler bunları dene ve sonucu bildir.

Hocam olmadı bir oyunu oynayamadım yaa Allah rızası için yardım edin konu günceldir.cs:go ya basıyorum tepki yok steamden bakınca oyun çalışıyor diyor yardım lütfen Sad
#6
Antivirüs kullanıyorsan devre dışı bırak ve öyle dene ve Windows Defender ayarlarına gir ve dışlananlar listesine C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive bu konumu gir tekrar dene.

İşe yaramaz ise Masaüstüne sağ tıkla Görüntü ayarlarına tıkla Çözünürlük ayarını 1280x720 yap onayla ve oyunu açmayı dene açılırsa oyunda ki çözünürlük ayarını 1920x1080 yap kaydet ve çık sonra Masaüstü görüntü ayarına yeniden gel ve 1920x1080 yap kaydet çalışırsa böyle çalışır bir seferlik bu ayar zaten.

İşe yaramaz ise C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive bu konuma git ve config.cfg, video.cfg, videodefaults.cfg bu 3 dosyanın yedeklerini al ve hepsini sil ve öyle dene.

Şu https://www.microsoft.com/en-us/download...x?id=40784 linkteki yazılımı indir ve kur öyle dene.

Bütün bunlar işe yaramaz son bir önerim kaldı oda bu; C:\Windows\SysWOW64\wbem bu konuma gir ve fastprox.dll bu dosyanın önce yedeğini al sonra orjinal yerinde ki dll dosyasına sağ tıkla özellikler de güvenlik sekmesinde gelişmişe tıkla Sahibi: kısmında TrustedInstaller yazıyor olmalı yanında ki Değiştire tıkla ve Gelişmişe tıkla Şimdi bula tıkla ve Arama sonuçları kısmından Windows kullanıcı adın ne ise bul ve çift tıkla tamam, tamam diye tüm pencereleri onayla ve kapat şimdi fastprox.dll adını fastprox.dll.old olarak değiştir ve böyle dene oyunu işe yarmaz ise yedek aldığın dosyayı kopyala ve fastprox.dll.old yaptığın dosyayı silip buraya yapıştı yani orjinal yerine koy. Benden bu kadar başka önerim kalmadı.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#7
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive dan oyunu kopyalayın ve masasüstüne atın.Ondan sonra common dosyası içerisinden CS:GO yu silin.Ondan sonra masaüstüne attığınız Cs:Go klasöründen dosyayı açmayı denermisiniz ?
[Resim: ub6GUp.png]
#8
24 tl verip hevesle belki biraz kafa dağıtırım diye aldığım oyun açılmıyor hala.Neyse yardım etmeye çalışan Uğur ve Enes hocama teşekkürler.Başka önerisi olan yazsın lütfen bekliyorum
#9
Oyun hangi diskinizde kurulu ve Steam uygulaması hangi diskinizde kurulu?
#10
(28/07/2018, Saat: 19:57)bykzlucvs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 24 tl verip hevesle belki biraz kafa dağıtırım diye aldığım oyun açılmıyor hala.Neyse yardım etmeye çalışan Uğur ve Enes hocama teşekkürler.Başka önerisi olan yazsın lütfen bekliyorum

Sisteminiz nedir ? Ona göre oyun önerelim....
[Resim: ub6GUp.png]
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi