Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası
Arkadaşlar 2 gündür çözemediğim bela bir sorun. steam klasörü c diskinde. yer kaplamasın diye d ye kurdum. hata verdi daha sonra internetten araştırdım config ayarlarıyla falan oynadım yine düzelmedi. silip tekrar kurdum bu sefer c ye kurdum yine aynı hata. en düşüğe aldım ayarları değişen bişey yok. hata oyuna girerken mapin yüklenme sırasında geliyor yardımcı olursanız sevinirim
Merrhaba Umut, oyun dosya bütünlüğünü doğruladıktan sonra denedin mi ? Aynı sorunu birkaçdefa yaşadım. Genelde bu yöntem işimi gördü
[Resim: ub6GUp.png]
Deniyorum.Bazı driverler güncel değil onları da güncelleştirip yazacağım. teşekkürler

Dosyaları doğruladım işe yaramadı driverler da güncel.
CSGO oyununun kurulu olduğu dizine git ve burada oyunu açan csgo.exe dosyasını sil ve Steam üzerinden yeniden dosya bütünlüğü doğrula ve işlem bittikten sonra aynı konumda csgo.exe dosyasına sağ tıkla ve Özellikler de ve Uyumluluk sekmesine gel ve hiç bir kutunun işaretli olmadığından emin ol. Sonrasında CSGO oyun başlatma simgesine Steam üzerinden sağ tıkla ve Özellikler 'e tıkla Properties ingilizcesi artık Steam 'de nasıl geçiyor hatırlamıyorum. Sonra Genel sekmesinden başlatma seçenekleri ayarla kısmına tıkla açılan pencereye cs_disablehtmlmotd 1 kodunu yaz ve Tamam de hepsi bu kadar şimdi deneyip sonucu bildirin.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  csgo fps drop Canderin01 12 485 03/02/2019, Saat: 01:39
Son Yorum: Canderin01
  Csgo problem Murat Karahan 5 417 29/10/2018, Saat: 11:08
Son Yorum: Murat Karahan
  CSGO(disk okuma hatası) Okan Yontürk 10 4,506 29/09/2018, Saat: 18:18
Son Yorum: Mehmet Akif Acar
  csgo.exe - Bozuk Görüntü furkko 7 778 20/08/2018, Saat: 17:12
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası henrythery25 3 1,070 03/05/2017, Saat: 19:24
Son Yorum: UzmanPC

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi