PC Hocası Forum

Csgo Girerken Sistem Bozuldu R 265
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1
Kıdem: 26-09-2018

Selam arkadaslar ben bilgisayarda yotubeden video izlerken csgoya girdim.Tam oyun yuklendiginde ekranim piksel piksel oldu
sonra telefonumda prize baglidı kendiliginden girip cikmaya basladi .Sonra birsey oldugunu anladim reset attim sonrasinda actigimda bilgisayari görüntü gelmedi bilgisayari televizyona bagladim. Hdmiden da görüntü alamadim sonrasinda ekran kartini soktum ekrani söktükden sonra anakarttan bagladim ekranim geldi monitore ekran kartinin 1 ay once garantisi bitti.Ne kadara olur? Bide psudan ciz ciz diye sesler gelip gidiyor takintili oldugumdan dolayi psudan sesleri nasil kesebilirim onuda mi garantiye vermem lazim bu olaydan sonra telefonu sarja taktim iphone sarjinin adaptorunu hala kendiliginden cikartip takiyordu. Baska prizde denedim yinede kendi kendine girip cikiyordu sevdigim kasam bildigin cöp oldu...
https://i.hizliresim.com/VDj7Jy.png

Alıntı
(Son Düzenleme: 26/09/2018, Saat: 22:25, Düzenleyen: ciikolove.) .
Konu: 7
Kıdem: 13-07-2018

Tamir ücreti arızanın sebebine göre değişir. Servise yollayıp,tamir bedelini beklemekten başka seçeneğiniz pek yok,maalesef.

Düşük bi kart ise,astarı yüzünden pahalıya mal olacaksa,yeni bi kart almak zorunda da kalabilirsiniz,yani. Sad

Alıntı
.

(26/09/2018, Saat: 22:57)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamir ücreti arızanın sebebine göre değişir. Servise yollayıp,tamir bedelini beklemekten başka seçeneğiniz pek yok,maalesef.

Düşük bi kart ise,astarı yüzünden pahalıya mal olacaksa,yeni bi kart almak zorunda da kalabilirsiniz,yani. Sad

Neden boyle birsey oldu neden suan arada ciz ciz diye sesler geliyor pcden sizce ?

Alıntı
.

Ses ,psu dan geliyor diye yazmışsınız.Bobinlerden geliyor olabilir.
Bu şekilde çalışabilir ama ,sonuçta ilerde başınızı ağrıtadabilir.Yani gelen her ses ,sonuçta ilerde çıkabilecek bi arızanın habercisi olur,genel de.
Hem e.kartının hem powerin aynı anda sorun çıkarması da gerçekten talihsizlik. Powerdeki sorun,e.kartını da bozmuş olabilir.

Alıntı
.

(26/09/2018, Saat: 23:18)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ses ,psu dan geliyor diye yazmışsınız.Bobinlerden geliyor olabilir.
Bu şekilde çalışabilir ama ,sonuçta ilerde başınızı ağrıtadabilir.Yani gelen  her ses ,sonuçta ilerde çıkabilecek bi arızanın habercisi olur,genel de.
Hem e.kartının hem powerin aynı anda sorun çıkarması da gerçekten talihsizlik. Powerdeki sorun,e.kartını da bozmuş olabilir.

Oyuna girerken oldu hersey tam oyun acilacakti bekledigim birsey ile karsilastim baska odada denesem yine ayni sorun devam edermi tam oyun acilirken oldu bide baktim telefon kendiliginden sarjdan kendisini cikarinca kesin birsey oldugunu anlamistim

Alıntı
.

Prizden kaynaklı bi sorunda olbilir. Bi deneyin.

Alıntı
.

(26/09/2018, Saat: 23:36)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Prizden kaynaklı bi sorunda olbilir. Bi deneyin.

Daha olan oldu ama denicem yatmadan once baska prizde aslinda kabloyuda denemem lazim ekran kartinin guc isiklari yaniyordu cikarmadan once

Alıntı
(Son Düzenleme: 26/09/2018, Saat: 23:39, Düzenleyen: ciikolove.) .

Gelen ses boyle
https://youtu.be/m95khwHR18M

Alıntı
.
Konu: 33
Kıdem: 16-09-2017

Daha çok psu fanı bir yerlere deyiyormuş gibi bir ses aldım ben.....
2aEm5j.jpg

Alıntı
.

Bu ses bobin sesi değil. Powerin Fanı bi yere sürtüyor,büyük ihtimal ile.

Alıntı
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ryzen 3 2200g hazır sistem. Hamdi Kocabıyık 3 195 01/05/2018, Saat: 16:17
Son Yorum: ugur.gozaydin
  OYUNA GİRERKEN EKRAN KARARIYOR. Muhammed Bahadır 1 381 22/08/2017, Saat: 17:06
Son Yorum: Fatihefe Kuzay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi