Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
csgo model sorunu (başka kimsede bu sorunu görmedim)
resime bakıp yorumlayabilirseniz sevinirim.her ne kadar arasamda internette bunun ile ilgili bir çözüm hatta bu sorunu yaşayan birisi bulamadım.sorunun bilgisayarım ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çok uzun süredir csgo oynuyorum ve ilk defa geçenlerde yaşadım bu sorunu.o zamandan beri ara sıra oluyor ara sıra olmuyor.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden 
teşekkürler [Resim: NFGxsM.jpg]
Hocam dosya bütün doğrulaması yaparsanız sorun çözülecektir.
[Resim: ub6GUp.png]
(23/04/2020, Saat: 23:33)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam dosya bütün doğrulaması yaparsanız sorun çözülecektir.
teşekkürler fakat denedim.ilk başta çözüldüğünü sanmıştım ama sonra tekrar oldu.aslında güncellemeyi yapana kadar bir sıkıntı yoktu ama güncellemeden sonra oldu ama güncellemeyi bahane göstermek bence yanlış olur,sorunun bunun ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
Hocam cs dosyalarını steam dosyası üzerinden kopyalayın. Sonra steam üzerinden oyunu silin. Daha sonra klasöre oyunun dosyalarını yeniden yapıştırın. Oyunu başlatın düüzelicektir Smile
(23/04/2020, Saat: 23:39)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam cs dosyalarını steam dosyası üzerinden kopyalayın. Sonra steam üzerinden oyunu silin. Daha sonra klasöre oyunun dosyalarını yeniden yapıştırın. Oyunu başlatın düüzelicektir Smile
peki,deneyeceğim teşekkürler fakat herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi birde onun ile uğraşmayalım tekrar.
Yok sıkıntı olmaz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fortine Görüntü Bozukluğu Sorunu Alperen Arıkanoğlu 1 34 05/07/2020, Saat: 19:43
Son Yorum: ugur.gozaydin
  FiveM Teamspeak 3 Ses Sorunu Kubilay Tükenmez 1 56 23/06/2020, Saat: 01:54
Son Yorum: ugur.gozaydin
Exclamation Pubg ve GTA 5 sorunu Mertknd 24 473 31/05/2020, Saat: 02:50
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Epic Store Ödeme İptal Edildi Sorunu Süleyman Doğan 1 95 28/05/2020, Saat: 22:08
  Minecraft FPS Drop Sorunu iSametOgzby 11 312 24/05/2020, Saat: 00:19

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi