Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
d3dcompiler_43.dll
#1
BEN ASSASİNS CREED 3 İNDİRDİM FAKAT AÇINCA 0XC000007B HATASINI ALDIM.BİR PROGRAMLA HATAYI TESPİT ETMEYE ÇALIŞTIM. d3dcompiler_43.dll  DOSYASININ HİÇBİR YERDE OLMADĞINI FARK ETTİM SİSTEMİMDE BU DOSYANIN OLMAMASI OYUNUN AÇILMAMASININ SEBEBİ OLABİLİR Mİ ? OLABLİRSE NE YAPAYIM ? OLMAZSA NE YAPAYIM ??
#2
https://www.microsoft.com/en-us/download...aspx?id=35 bu linkten DirectX yazılımını indirin ve kurun sorunun devam edip etmediğine tekrar bakın.
#3
https://i.hizliresim.com/XMDV2o.png hangileri işaretli olarak ??
#4
İkisinide işaretleme onalar ekstralar gerek yok.
#5
https://i.hizliresim.com/6alglW.png işaretlmeden geçtim sorunum devam ediyor.
#6
O tiki kaldır BING arama motorunu indiriyor. Öyle devam et.
#7
kaldırdım denedim sorun hala devam ediyor neden ??
#8
Bakalım biraz bekleticem.

https://www.microsoft.com/en-us/download...x?id=30679 bu yazılım indirin ve kurun. (VSU_4\vcredist_x64.exe ve VSU_4\vcredist_x86.exe bu dosyaları indirin sadece). Sonra https://yadi.sk/d/-M426k-BXTxW8A bu verdiğim dosyayı indirin ve C:// diskinize kopyalayın aynı dosyadan var uyarısı gelirse geçebilirsiniz aynı olanları. Sonra https://tr.dll-files.com/d3dcompiler_43.dll.html bu verdiğim bağlantıdaki dosyayı indirin ve x86 yazanı C:\Windows\System32 içine x64 yazanı C:\Windows\SysWOW64 içerisine kopyalayın sonra x64 dosyasını oyunun EXE dosyasının olduğu kısmada kopyalayın ve tekrar deneyin.
#9
Tamam denemeye başlıyorum...

Winrar ile attıklarınızı indirip direk c ye atıp değiştir dicem. ilk attıgın linktekilerdende 64 ile 86 olana tik atıp indiricem sonra kurucam. bu kadar degil mi dogru anlamışım ?
#10
Aynen, doğru anlamışsınız. RAR içindeki C diskine kopyala klasörünün içindeki klasörü kopyalacaksınız. O öyle bir bilgi klasörü. Windows yazanı kopyalayın.
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi