Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DELL Inspiron 15 7000 Gaming laptopun ekran kartı takılıp çıkartılabilir mi
DELL Inspiron 15 7000 Gaming laptopun ekran kartı 4GB yükseltmek istiyorum takılıp çıkartılabilir mi yoksa lehimli teknik servisin yapabileceği birşey mi?
Çok iyi pc bilgin varsa ve kaynağı doğru şekilde yapabiliyosan sende takarsın ama bi teknik servis ya da mahalledeki bilgisayarcıya götürürsen onlar halleder
M serisi gömülü mobil bir ekran kartı mevcut cihazda bu tarz işlemler meşaketli ve ciddi emek isteyen işler cihaz çöp olabilir kesinlikle önermem.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(29/10/2019, Saat: 18:27)AloneDragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok iyi pc bilgin varsa ve kaynağı doğru şekilde yapabiliyosan sende takarsın ama bi teknik servis ya da mahalledeki bilgisayarcıya götürürsen onlar halleder
İnternette bi kaç video izledim lehimli ısıtarak çıkartıyorlardı  bazı ekran kartları lehimli değil çıkartıp takılabilir diyordu videoda benim laptopda lehimlimi yoksa çıkartıp takılabilir mi henüz garantisi duruyor diye içini açıp bakmadım

(29/10/2019, Saat: 19:25)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: M serisi gömülü mobil bir ekran kartı mevcut cihazda bu tarz işlemler meşaketli ve ciddi emek isteyen işler cihaz çöp olabilir kesinlikle önermem.
Kendim yapmam ama lehimli ekran kartı riskli olduğu için yükseltme yapmam ama takılıp çıkartılabilir birşeyse yükseltme yaptırabilirim
Dediğim gibi gömülü kart ciddi emek ve bilgi ister ki cihaza zarar gelme olasılığı da yüksek ben asla bu tarz bir işlemi doğru bulmuyorum.
(30/10/2019, Saat: 18:42)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi gömülü kart ciddi emek ve bilgi ister ki cihaza zarar gelme olasılığı da yüksek ben asla bu tarz bir işlemi doğru bulmuyorum.
Teşekkürler öğrenmek için içini açıp bakmama gerek bırakmadın saol olduğu gibi kalsınSmile
Önemli değil isterseniz eGPU yöntemi ile cihazınıza harici ekran kartı bağlayabilirsiniz bu yöntem daha sağlıklı bir yöntem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7000 tl pc toplama HzTorbacı 9 530 08/12/2018, Saat: 20:51
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Gaming Bilgisayar -(Hazır Sistem)- Alıcam venomakasa 5 916 31/10/2017, Saat: 21:36
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  Gaming laptopa ihtiyacım var Bulut Can Göçer 5 658 16/10/2017, Saat: 20:17
Son Yorum: onur.firatt
  4000TL Bütçe ile MSI vs DELL vs ASUS vs Monster Önerileriniz? Yunus Emre Ulusoy 2 994 24/08/2017, Saat: 09:42
Son Yorum: UzmanPC
Photo MSI GAMING 24GE 2QE-040XTR All in one Fatih Bulut 11 2,410 03/11/2016, Saat: 19:16
Son Yorum: Fatih Bulut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi