Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolandırıcılara dikkat! Numara konudadır
#1
Arkadaşlar az önce arandım ve sağlık destek hizmetlerinden olduğunu söyleyen pişkin pişkin konuşan bir kadınsı ile görüştüm. Bana geçen yıl onay verdiğim bir hizmeti devam edip ettirmeyeceğimi sordu. Bu gibi şeyleri çok gördüğümden sert çıkarak telefonu kapattım ancak benim hangi kartları kullandığımı ve adresimi biliyordu. Bu bilgileri lanet olsun ki güvenip teslim ettiğimiz firmalar satıyor. Numarayı vereceğim aranırsanız dikkatli olun verdiği bilgiler doğru da olsa onlar dolandırıcı inanmayın. ve onlara bilgi vermemeye onaylıyorum vs gibi bir kelime kullanmamaya özen gösterin. hatta mümkünse o tarz bir ifade hiç kullanmayıp direk iyi polise anlatırsınız derdinizi deyin kapatın.

Numara: 0850 288 8829
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)
#2
Öncelikle geçmiş olsun, numarayı sorgulattığımız zaman hakkında pek çok dolandırıcılığa girişimcilik suçu görünüyor. Biz yine dikkat ediyoruz da, gerçekten kanan insanlar çok oluyor ve her gün haberlere malzeme olarak çıkıyorlar. Bir türlü bu dolandırıcıların da önüne geçememiş olmaları ayrı bir mesele..
[Resim: logo1.png]
#3
Benim anlamadığım bilgilerimiz nasıl bu kadar güvensiz olabilir her şey her yerde. Düşünsenize sadece size onay vermeniz için arıyorlar yoksa kart bilgileriniz koduna kadar ellerinde. Ne kadar aciz bir devletimiz var ki bunlar kol gezebiliyor. Sonra vatandaş kanınca aaa nasıl kanarsınız. Cahil millet isteyenler dolandırıcılara karsı uyanık olun diyor ya bitarafımla gülüyorum.
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)
#4
Valla açıkçası kimlik bilgilerimizin bile internette gezdiği şu durumlarda hiç şaşırmıyorum
[Resim: logo1.png]
#5
hocam öncelikle geçmiş olsun bir de beni aramalarını isterim ki inşallah ararlar hazır böyle sinirli,stresli ve doluyken onlarla iyi stres atarım Smile
#6
atın valla atın dövülerek öldürülmeyi hak ediyolar
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)
#7
Olmayan bir sistem her zaman açık doludur
Türkiye hepimizin evet ama yönetim yok sistem onlara karşı çıkana karşı işler
Güvenlik yok yok da yok
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi