Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donma Sorunu
Ben Gta Sandandreas indirdim.Oyunu açıyorum oyuna başla diyorum.Sonrasında yeni oyun basınca oyun o şekilde donup kalıyor.Ben başka bir bilgisayarda denedim orada çalışıyordu.Sorun için yardımlarınızı bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=zlzW3t1j...VjxJ_yCPXc

Sorun bu videodaki ile aynı bu adam görev yöneticisi açıp oyunu kapatabiliyor.Ben onuda yapamıyorum.
Windows sürümün nedir ?
[Resim: ub6GUp.png]
Windows 10 Ama Sorunu uzun uğraşlar sonucu çözdüm.Yinede İlgilendiğiniz İçin teşekkürler.
Sorunu nasıl çözdünüz acaba ?
[Resim: ub6GUp.png]
Öncelikle Oyunu Kaldırıp Tekrar Kurdum Ardından Oyunu Uyumluluk Ayarlarına Göre Ayarladım (Windwos 98 -Windwos Me Ayrıca Yönetici Olarak Çalıştıra tik attım.)Sonra ise Türkçe yama yapmıştım türkçe yamayı sildim(Bu Sorun Türkçe Yama Kaynaklı Olabilir).Son Olarak Yeni Oyuna Basmadan Önce Oyunda Ayarlara Girdim Ve Çözünürlük Ayarları 800x600 dı Onu En Yüksek Seviyeye getirdim ve Oyun Ayarlarında Birkaç ayarı kapatınca Oyunun Ayarlarını kaydetip Oyunu kapatıp açtım.Tekrar Girdiğimde Yeni Oyuna Tıkladım Ve Düzelmişti.

Konu ile alakası olmıyacak ama bana 1 tane kaliteli Virus programı önerirmisiniz ? (Trend Micro Internet Security 12.0 ----- AhnLab V3 Internet Security 9.0 ikisi arasında kararsız kaldım.Hangisi daha iyi veya yeni bir program önerirsenizde olur.) Smile
Kaspersky internet security.
Öneriniz İçin Teşkkürler Ama zaten yüklü Smile
Bitdefender ve Malwarebytes öneririm eğer Kaspersky denediyseniz bu 2 önerimi deneyin kaliteli ve hafif yazılımlardır.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  realtek ses sorunu Yusuf Gök 1 9 23/08/2019, Saat: 19:39
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Aniden Fps Düşüşü sorunu YusufYıldız 1 36 21/08/2019, Saat: 06:33
  NVIDIA GTS 450 overclock 405 MHz kitlenme sorunu EmirhanSomay 1 19 15/08/2019, Saat: 11:06
  Y50-70 Yüksek FPS Düşük Performans Sorunu Cüneyt Kızıl 23 171 14/08/2019, Saat: 15:34
  Gigabyte b350 Gaming 3 bios guncelleme sorunu Ate Mayt Fruitful 5 54 10/08/2019, Saat: 20:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi