Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dubleks ev
#1
WoHerkese iyi geceler bilgisayar siparişi verdim ancak modem alt katta bulunuyor bana önerebileceginiz uygun wifi adaptörü varmıdır.Masa üstü için 

İndirme: 17.36mbps

Yükleme: 3.50 mbps

Ping: 37 üst katta odamda telefonla ölçtügüm degerler sizce nasıl?
#2
Ping için 37 değeri biraz yüksek ama buna etki edecek imkanınız Pek yok diyebilirim çünkü internet sağlayıcınızla alakalı genel olarak.Bütçe belirtirseniz size sinyal yaklaştırıcı cihaz önereceğim
#3
Üst katta olan modem ile alt kata ağ taşımak için Powerline kullanabilirsiniz. TP-Link TL-PA7017-KIT AV1000 Gigabit Powerline Başlangıç Kiti - 415 TL bu ürünü öneririm. Elektrik hattından internet çeken ufaklık "TP-Link TL-PA7017 incelemesi bu videoya bakabilirsiniz inceleme için. Eğer elektrik hattınız aynı fazda dağılım yapıyorsa bu ürünü işinizi fazlasıyla görecektir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#4
https://m.trendyol.com/xiaomi/mi-wifi-pr...gIHJvD_BwE Bunu düşünüyorum. 

Wifi adaptör içinde bunu buldum sizin öneriniz varmıdır bunun için

https://www.itopya.com/tp-link-tl-wn823n...b-adaptor/
#5
Bu ürün pek mantıklı değil. Siz Router alsanız daha mantıklı olur aslında bu ürün yerine. Yada önerdiğim Powerline ürününü alıp elektrik hattı üzerinden ağı herhangi bir odadan kullanabilirsiniz.

Bütçe nedir? Birde şuan kullandığınız modemin marka modelini yazar mısınız.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#6
zyxel vmg3312-b10b Modem 24 Mbit internet bu önerdiginiz iyi görünüyor ancak suanlık idareten bunu alana kadar ne kullana bilirim kablo çeksem çok mu yavas olur .
#7
Kablo çekseniz hızlı olur yavaş değil. Wifi den daha hızlı olur. Wifi için Router önerebilirim ama işte bütçe gerekiyor önermem için.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#8
Ethernet kablosu çekmeniz çok daha mantıklı olur eğer işinize yarıyorsa.Uzunluk ölçünüzü belirleyip kestirebilirsinis buna özel olarak.Wifi den daha faydalı olur.
#9
450 ye kadar öner hocam sen minimum begendigin maks. al pişman olmazsın dedigin çok teşekkür ederm bu arada 2 gündür ugrasıyosun benimle
#10
Sorununuz çözülsün gerisi mühim değil. Zyxel NBG6615 Ac1200 Dual-Band Kablosuz Gigabit Router - 398 TL bu ürün işinizi fazlasıyla görür.

Bu ürünün özelliği sizin modeminizi bu ürüne bağlayıp bu ürün ile kablosuz ağı daha güçlü olarak çok daha uzağa yaymak. Yani üst kat ile modem arasında bir bölgeye bu ürünü koyacaksınız Wifi ağını sizin modem ile bağlayacaksınız bu ürüne gerisi artık bu yeni Router cihazı üzerinden halledilecek.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi