Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekran Kartı
Ekrandaki simgeler sağa doğru kayıyor. Nedir bunun sıkıntısı? Ne yapmam gerek? Şuna benzer bir şey oluyor. (Fotoyu internetten buldum)
Kabloyu yeni aldım aynı oldu. Hatta gittim değiştirdim yine aynı ama bükünce falan düzeliyor. Anlamadım. Laptobu monitöre bağladım belki monitördendir diye onda öyle olmadı. (Aynı kabloyla)
[Resim: lbXn6k.jpg]
(29/11/2017, Saat: 21:18)Ertunç Bekiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekrandaki simgeler sağa doğru kayıyor. Nedir bunun sıkıntısı? Ne yapmam gerek? Şuna benzer bir şey oluyor. (Fotoyu internetten buldum)
Kabloyu yeni aldım aynı oldu. Hatta gittim değiştirdim yine aynı ama bükünce falan düzeliyor. Anlamadım. Laptobu monitöre bağladım belki monitördendir diye onda öyle olmadı. (Aynı kabloyla)
[Resim: lbXn6k.jpg]

Monitörde sorun olabilir o zaman
o zaman monitörden kaynaklı bir sıkıntı
[Resim: ub6GUp.png]
Monitör sağlam onuda denedim laptopa 2. ekran olarak sanırım ekran kartında birşeyler var
Hocam bir yıl olmuş nerdesin sen Big Grin
[Resim: ub6GUp.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekran kartının az bellek göstermesi lolyoucsgo 1 14 3 saat önce
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Nvidia Ekran Kartı Güncelleme Sırasında Windows Uyumluluk Sorunu helenepir 7 69 23/05/2020, Saat: 20:19
  [ACİL] PCH E Class 1.0 RX580 Ekran Kartı Aşırı Isınma herleifr 9 92 22/05/2020, Saat: 16:49
  Ekran kartını ikinci bir powersupply ile besleyebilir miyim Mesih Kurt 1 38 20/05/2020, Saat: 14:16
  harici ekran kartı huseyin1994 11 123 18/05/2020, Saat: 03:21

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi