Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekran Kartı Fanlarım Dönmüyor
Olay dün yaşandı sistemime 2. bir ssd taktım sonrasında kurulumunu yapıp açtım 1 2 saat bakındım sonra tam kapatırken ekran kartımın fanlarının dönmediğini fark ettim ardından CS:GO girdim, test için belki otomatiktir diye ama yine dönmedi 60 C ye kadar çıktı ve bende sistemi kapattım nedenini anlayamadım.Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

Ekran Kartı:MSI GTX 1650 Gaming
Ekran kartınızın fanları 60 dereceye kadar dönmeyen bir sisteme sahip. Fan ömrünü uzatmak için yapılan bir şeydir bu. Zero fan , zero rpm veya 0dbi fan diye geçer ekran kartı yazılımlarında açıp kapatabilirsiniz bu ayarı.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(15/11/2020, Saat: 15:02)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekran kartınızın fanları 60 dereceye kadar dönmeyen bir sisteme sahip. Fan ömrünü uzatmak için yapılan bir şeydir bu. Zero fan , zero rpm veya 0dbi fan diye geçer ekran kartı yazılımlarında açıp kapatabilirsiniz bu ayarı.

nasıl kapatıcam fanlar dönmeyince ufak çaplı kalp krizi geçiriyorumda

(15/11/2020, Saat: 15:02)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekran kartınızın fanları 60 dereceye kadar dönmeyen bir sisteme sahip. Fan ömrünü uzatmak için yapılan bir şeydir bu. Zero fan , zero rpm veya 0dbi fan diye geçer ekran kartı yazılımlarında açıp kapatabilirsiniz bu ayarı.

nasıl kapatıcam fanlar dönmeyince ufak çaplı kalp krizi geçiriyorumda
MSI Afterburner yazılımını kurun ve Fan speed yanındaki anahtar simgesine basıp ayarı kontrol edin. Detaylarını bilemiyorum nasıl olduğunu bu yazılımda.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Durup dururken Ekran 2 saniyeliğine kararıp geliyor hyperjazz 3 32 2 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Durup dururken ekran gitti. estir9 1 32 6 saat önce
  Yeni Sistemde Arka Arkaya Mavi Ekran Hataları April61 7 83 15/01/2021, Saat: 04:14
  İşlemcinin ekran kartını kaldorma Mumincan123 3 77 12/01/2021, Saat: 21:00
  Herhangi bir oyuna girerken ekran gidip gelmeye başlıyor Ahmet Ata 3 85 12/01/2021, Saat: 21:00

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi