Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekran kartımdaki sıkıntı
Bilgisayarımı kuralı 2 gün oluyor ve bilgisayarımın tüm bileşenlerini sorunsuzca birleştirdim lakin oynadığım oyunlarda bazı hataları alıyorum hatalar şu şekilde 

“Ekran kartı sürücüsü çöktü “
“Uygulamanın grafik donanımına erişimi engellendi”

Gibi hatalar alıyorum internetteki bir çok çözümleri denedim driverları sürüp yükledim format attım gereken ne varsa yaptım hatta Nvidia ile mail içinde iletişimim olup onların dediklerinide yaptım lakin benim ekran kartım hala aynı sorunda ve benim tanıdığım bir kişinin bilgisayarınıda taktım ekran kartımı aynı sorun ondada devam etmekteydi bana yardımcı olabilirmisiniz iade mi ediyim yoksa aldığım yere tekrarmı yollayım veya bir çözümü varsa yardımcı olup onları uygulayım gerçekten anlamıyorum sıkıntıyı 

Not : Ekran kartı asus 2070 super 

https://www.youtube.com/watch?v=m4F9JgFc...e=youtu.be
Problemim yukarıdaki linktedir her oyunda bunu yapıyor ve düzelmiyor 
Ben bu ekran kartının sorunlu olduğunu düşünüyorum sizin yapmanız gereken şey aldığınız firma ile iletişime geçmek iade alıyorlarsa iade etmek yok almazlar ise servise gönderip garanti sürecini başlatmak olacaktır.
Yarın firmayı aramayı düşünüyorum ama elden birşey gelmez değilmi yani bi düzeltmesi olmuyor değilmi
Sürücü kurulumlarınız tam ve güncel mi? Bazen bu tarz sorunlar ekran kartı sürücüsünden kaynaklı olabiliyor. Birde ekran kartınızın ASUS GPU Tweak II yazılımını kurup 3 hazır profilde de deneyip sonuçları yazar mısınız.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Uğur bey hepsini denedim asus tweakı denedim ama nafile hala aynı sorunla karşı karşıyayım şu anda aldığım site geri istedi sistemin hepsini iyleştirip yollayacaklarını düşünüyorum değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
Test edilip bileşen arızası var mı kontrol edilecektir. Durumdan haberdar edersiniz bizi ve bir sorunuz olursa diye konu açık kalacak.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Tamamdır bilgisayarım tekrar elime geçtiğinde forumuda bilgilendirmeye çalışacağım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geforce now siyah ekran sorunu Jackalmustafa 1 34 18/11/2020, Saat: 20:18
Son Yorum: Enes Yavuz
  Lenovo ideapad siyah ekran sorunu Aliakdmr82 0 52 31/10/2020, Saat: 22:31
Son Yorum: Aliakdmr82
  Virüs fps düşürüp ekran kartı ve cpu kullanımını bozar mı ? prokaan78 5 157 24/09/2020, Saat: 03:50
Son Yorum: ugur.gozaydin
  mavı ekran hatası cardepare 0 112 01/09/2020, Saat: 14:59
Son Yorum: cardepare
  Format attım ekran kartı driver ını yüklediğimde pc kapanıyor.Yardım edebilecek? BerkayGürdap 2 222 10/08/2020, Saat: 19:32
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi