Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekrana görüntü gelmiyor
Mavi ekranın sebepleri değişkendir genelde sistem çökmesinden olur ve bunu en temelde çözmenin yolu diske temiz format atmaktır ve sadece format atılacak disk ile test etmektir sistemi. Eğer sorun yine devam ederse disk arızalı olabilir.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
harddisk arızalıymış güvenli modda açılıyor pc. geçen yaz harddisk almıştım eski bilgisayarda. o bilgisayarıda 2 3 aydır açmıyorum. şuanki bilgisayara taksam format gerekli mi? şuanki arızalı denilen harddiskte önemli şeyler var silinirmi ?
(18/02/2019, Saat: 18:26)UmutAzrak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: harddisk arızalıymış güvenli modda açılıyor pc. geçen yaz harddisk almıştım eski bilgisayarda. o bilgisayarıda 2 3 aydır açmıyorum. şuanki bilgisayara taksam format gerekli mi? şuanki arızalı denilen harddiskte önemli şeyler var silinirmi ?

Eğer formatı diskleri Format ekranında disk bölümünde silmezseniz üzerine direk kurulum yaparsanız eski dosyalarınız Windows kurulunca C diskinde Windows.old adında bir klasörde toplanır. Gerekli dosyaları alıp Windows.old klasörünü https://www.hamdicatal.com/windows/windo...l-silinir/ bu bağlantıdan bakarak silebilirsiniz.
hocalar merhaba dün önceki pcdeki harddiski taktık olmadı başlangıç onarma vs dedi. bilgisayarcı format attı diske eve geldim oldu. bakkala gidip geldim uyku moduna girmiş pc. daha sonra yine 4 çizgi geldi. prt tuşuna basıp painte yapıştırdım fotoğrafta çizgiler yok. resetlesem sorun olur mu

şuan yine eski haline döndü deliricem
Monitör yada kullandığın kablo arızalı olabilir onları denedçniz mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SES VE GÖRÜNTÜ SORUNU alihanyaman 1 123 13/09/2019, Saat: 01:50
Son Yorum: ugur.gozaydin
  RENDER ALIRKEN GÖRÜNTÜ KESİLMESİ Mert Doğan 12 261 11/08/2019, Saat: 21:36
  Yeni Topladığım RTX 2060 Sistem Görüntü Vermiyor canlancer 3 91 23/07/2019, Saat: 17:11
  Pc açılmama sorunu (ekrana görüntü gelmiyor) Bestami Akgül 10 192 17/07/2019, Saat: 12:33
  HP LEPTOP SES GELMİYOR erkandemir 10 216 08/07/2019, Saat: 22:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi