Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETMAKİNALARI
#1
KESİCİLER
SEYMAG donuk et parçalama makinesi tamamen dondurulmuş et bloklarının
ve diğer sıcaklıktaki gıda maddelerinin -30 ° C'ye kadar hızlı kesilmesi için gıda endüstrisi işlemleri için tasarlanmıştır.
Küçük, orta ve büyük şekilde nazik ve temiz ürün kesilmesini sağlar. Dondurulmuş et blokları ve diğer gıda maddeleri hazne içerisine konur temiz ve kaliteli ürün kesimi için en uygun blok pozisyonunu sağlarken otomatik olarak kesme tamburuna doğru akışı sağlanır.(600x400x200 mm) standart boyuta kadar blok işleyen kesme tasarımı ile yüksek performans elde edilir.
Güvenlik için yüksek emniyet sensörlüdür

TAMBURLAR
SEYMAG soğutmalı vakumlu masajlama makineleri,gıda endüstrisi işlemleri için dizayn edilmiştir.Ana işlevi, hızlı ve kaliteli masaj yapmaktır.İşlenmiş malzemelerin vakumla karıştırılması ve tuzlanmasını sağlar.

Vakum kullanılırken hammaddelerin iyice karıştırılmasını sağlar ve sonuçta doğal yapışkanların serbest bırakılması ve daha sonra ürünün kesilmesi esnasında sağlamlığın sağlanması için üründeki bağın iyileştirilmesi sağlar.
Kesimde hem mükemmel tat hem de iyi bir yapıya sahip yüksek kaliteli ürünlerin üretimine önemli ölçüde katkıda bulunur. İşlem için hazırlanan ürün, büyük bir çap ile karakterize edilen tambura yüklenir.
Farklı hızlara sahip özel tasarlanmış masaj makinesi, kaliteli ürün masajı sağlar ve böylece mükemmel sonuçlar elde edilmesini garanti eder.hızlı ve mükemmel deşarj ile karakterize edilir ve işlemden sonra boşaltıldığında cihazda en az ürün kalıntısına rastlanmaz. Soğutma ünitesi glikol devresi kullanılarak sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak, harici bir soğutma ünitesi kullanmaz da mümkündür.


http://seymag.com.tr


[Resim: tambur1.png]
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi