Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
faceyi telefondan kullandığım için şifresini unuttum yardım
merhaba arkadaşlar ben  telefonuma faceyi  girdikten 1 sene sonra telefon değiştirdim ve fark ettimde şifremi bilmiyorum
epostamında şifresini unuttum ve eski girili telefonda kırıldı  
epostayada eski cep numaramı tanımlamıştım 
şimdi şifreyi nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olun
Facebook şifrenizi illede E-Posta ile değiştirmenize gerek yok o Facebook adresinize kayıtlı olan telefon numarasına SMS göndererek onayladıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneklerinde bu yöntem mevcut.
(27/03/2019, Saat: 00:59)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Facebook şifrenizi illede E-Posta ile değiştirmenize gerek yok o Facebook adresinize kayıtlı olan telefon numarasına SMS göndererek onayladıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneklerinde bu yöntem mevcut.

İşin kötü yanı şu hocam faceye telefon tanımlanmamış  sadece epostaya tanımlanmış  Hotmail hesabı 

telefona tanımlanmıştı ama  eski telefon numarasına
Hem e-posta hem telefondan erişiminiz yoksa ve facebook hesabınızda başka bir kurtarma e-postası yada arkadaşı tanımlı değilse ancak facebook hesabım çalındı başvurusu yapıp facebook 'a kendinizi tanıtıp o hesabın size ait olduğunu kanıtlamalırsınız. Başka yolu yok maalesef bildiğim kadarıyla.
(27/03/2019, Saat: 03:02)pcdoktoru Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/03/2019, Saat: 00:59)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Facebook şifrenizi illede E-Posta ile değiştirmenize gerek yok o Facebook adresinize kayıtlı olan telefon numarasına SMS göndererek onayladıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneklerinde bu yöntem mevcut.

İşin kötü yanı şu hocam faceye telefon tanımlanmamış  sadece epostaya tanımlanmış  Hotmail hesabı 

Maalesef başka bir yolu yok. Kurtarma maili de yok ise maalesef yapacak başka bir işlemde yok
[Resim: ub6GUp.png]
(27/03/2019, Saat: 14:06)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/03/2019, Saat: 03:02)pcdoktoru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşin kötü yanı şu hocam faceye telefon tanımlanmamış  sadece epostaya tanımlanmış  Hotmail hesabı 

Maalesef başka bir yolu yok. Kurtarma maili de yok ise maalesef yapacak başka bir işlemde yok

bilgileriniz için tşekürler
Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arıazlı tlf. Yardım lütfen Erdogan Gökçeler 0 955 26/10/2017, Saat: 23:24
Son Yorum: Erdogan Gökçeler
  Facebook Kullanıcıları İçin Video İle Yorum Devri furkancekmece 4 777 14/06/2016, Saat: 15:18
Son Yorum: expert

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi