Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gamepower Kizaru dip ses sorunu
Bir hafta önce ciddi öneriler üzerine gamepower kizaru aldım ancak kulaklıkta aşırı bir dip ses sorunu var. Fps oyunlarda özellikle bire bir kaldığınız durumlarda shift ile hareket ederken ciddi derecede dikkatim dağılıyor. Bir arkadaşın önerisi ile kulaklık ses kartını kıs windows sesini yükselt ciddi oranda dip ses sorunu yok oluyor dedi ancak kulaklık ses kartı ile windows ses açma kapama durumunu ayıramadım bir türlü yani kulaklık üzerinde ses kartından ses kısarken windows seside yükselip kısılıyor. Önerisi olan arkadaş var mı? Şimdiden Teşekkürler
Dip ses sorunu oluyorsa üründe halletmeniz pek olası değil bence iade hakkınız var iken iade edip başka ürün alabilirsiniz.İnternetten sipariş verilen ürünlerde 14 gün koşulsuz iade hakkınız oluyor.
(31/08/2020, Saat: 10:36)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dip ses sorunu oluyorsa üründe halletmeniz pek olası değil bence iade hakkınız var iken iade edip başka ürün alabilirsiniz.İnternetten sipariş verilen ürünlerde 14 gün koşulsuz iade hakkınız oluyor.

ürünü bu sabah iade ettim ancak ürün geri gelecek çünkü iki gün kullandım trendyol üzerinden almıştım. Elektronik ürün olduğundan karışacak ortalık öyle duruyor
Sonuçları bizimle paylaşın ne yapılır hakkında size fikir verelim.
Kulaklığın kendi yazılımından mic ayalarının şiddetini biraz azaltın bu işe yaramaz ise ürün ile alakalı bir durumdur Enes 'in dediği gibi iade şansınız varsa iade edebilirsiniz. Yada harici mikrofon alabilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
kulaklığın iadesini aldılar acaba 400-500 ye önerebileceğiniz kulaklık hangisi olur?
Yarın hepsiburada.com itopya ve incehesapta indirimler olacak indirimleri takip edin yine bu başlık altında öneri yarın yapalım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arctis 5 Bağlantı Sorunu Taylan Özgür Altunay 1 121 10/09/2020, Saat: 23:26
Son Yorum: Enes Yavuz
  Dip Ses sorunu Ahmet Ölmez 6 635 13/04/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Windows Sonic 7.1 Kutucuk Sorunu Doğukan Bayramoğlu 1 343 06/04/2020, Saat: 17:14
  Dijital ses sorunu s/pdıf yasn.aydn35 1 405 31/03/2020, Saat: 18:44
Exclamation Windows 10 kulaklık ses sorunu Kaan Sökmen 1 363 20/03/2020, Saat: 12:09

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi