PC Hocası Forum

Garantiden gelen hdd
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 26
Kıdem: 09-08-2018

Garantiden gelen hdd 

google 1 siteye girerken cok ses yapıyor böyle zorluyormus gibi acılırken öyle birşey okurken cok zorluyormus gibi geliyor tamir edip yollamıslar ama garantiye yollamıstım acaba tekrar yollasam mı yoksa hdd böylemi ben ssd kullandım hic hdd kullanmamıstım yardımcı olurmusunz bunlar normal mi

Alıntı
.
Konu: 31
Kıdem: 18-08-2016

Ses gelmemesi lazım hart hurt ses geliyorsa geçmiş olsun, garantiye göndermek sana kalmış gönder şansını bi dene ya da bütçen var sa ssd + hdd alıp sistemi ssd ye kurarsın yeni aldığın hddyi depolama olarak kullanırsın.
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool

Alıntı
.
Konu: 2
Kıdem: 11-10-2017

(20/10/2018, Saat: 11:45)tremple006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Garantiden gelen hdd 

google 1 siteye girerken cok ses yapıyor böyle zorluyormus gibi acılırken öyle birşey okurken cok zorluyormus gibi geliyor tamir edip yollamıslar ama garantiye yollamıstım acaba tekrar yollasam mı yoksa hdd böylemi ben ssd kullandım hic hdd kullanmamıstım yardımcı olurmusunz bunlar normal mi

HDD 'ler genellikle işlem sırasında ses çıkartırlar ve eğer sistem HDD 'ye kurulu ise yapılan her işlemde HDD okuma ve yazma işlemine göre farklı ses çıkartır. HDD Okuma / Yazma Sesi bu verdiğim videodaki seslere bak eğer sendeki HDD 'den gelen sesler bu tarz sesler ise sorunun yok o HDD 'nin genel sesi.

Alıntı
.

aynen uğur abi bu ses e benzer sesler gelıyor okurken allah belasını versn ya bu hdd :S ssd kurban olaym

Alıntı
.
Konu: 2
Kıdem: 11-10-2017

(20/10/2018, Saat: 13:30)tremple006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen uğur abi bu ses e benzer sesler gelıyor okurken allah belasını versn ya bu hdd :S ssd kurban olaym

Bu sesler normal mekanik aksam bu sesleri işlemler sırasında çıkartır. SSD 'lerde sadece elektronik aksam olduğundan ses yapma gibi bir olay yoktur. 240-250 GB SSD 'lerde bu ara indirimler var 200-300 TL arasında pek çok iyi model var bir tane alırsan sistemi ona kurarsın bu sürekli çıkan sesten kurtulursun ve sadece HDD ile işin olduğunda ses ile karşılaşırsın.

Alıntı
.

tamam abim cok saol

ugur abi leptop format atalm musayıtsn sana zahmet

Alıntı
(Son Düzenleme: 20/10/2018, Saat: 14:13, Düzenleyen: tremple006.) .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Garantiden Gelen HDD tremple006 4 78 13/10/2018, Saat: 16:34
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi