Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Photo hakkındaki düşünceleriniz?
Merhaba arkadaşlar 
Google photo yu kullanmak istiyorum gerek uzun vadede fotoğraf ve videoların silinme ihtimaline karşı gerekte kolay ulaşılabilir olması açısından fakat güvenilirliği konusundan bazı şüphelerim var sizlerin fikirlerini alayım dedim sizce bu şekilde fotoğrafları ve videoları başka platformlarda kullanabilir mi? yada Google Photoyu kullandığım için mağdur olurmuyum? teşekkürler
Ben kendim Google Fotoğrafları kullanmaktayım öyle bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.Gerekli yedeklemeleri google üzerinden de kendim yapıyorum şu zamana kadar da bir sıkıntısını görmedim....
[Resim: ub6GUp.png]
İnternette bazıları yazmış fotoğrafları isterlerse reklamlarda bizden izin almadan kullanabilirlermis kim bu devirde bedava hizmet verir gibi yorumlar ondan sizlere danışayım dedim
Öyle birşey mümkün değil olsa bile dava açtığınızda gizlilik ihlalinden davayı kazanırsınız
(02/06/2018, Saat: 00:19)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle birşey mümkün değil olsa bile dava açtığınızda gizlilik ihlalinden davayı kazanırsınız

yorumunuz için teşekkürederim son sorum sizce üye olurken bi sözleşmeye açıkçası okumadan tamam deyip geçiyoruz burda fotoğrafları istediğimiz yerde kullanabiliriz vb madde olabilir mi?
Şimdi şöyle bir durum var hocam zaten google hesabınız var ise direk oraya yedeklemeye başlıyor binlerce hatta milyonlarca kişi telefonunda sadece google fotoğraflar olduğu için o uygulamayı kullanıyor.Eğer öyle bir durum olursa Facebook'un bilgileri satmasından sonra başına gelenleri gördük.Ben şahsen google karşı bir kuşku duymuyorum.....
Google, fotoğraflar uygulaması ve diğer servisler için güvenlik düzeylerini ve kullanıcı verilerinin güvenlik şartlarını ilk güncelleyen firmalardan oldu. Avrupa veri güvenliği yönetmeliği kanunun verdiği karara göre artık güvenlik ve kullanıcı verileri gizliliği için sıkı yeni kurallar var ve cezaları çok daha büyük maddi rakamlar oldu. Google, bu yasaya ilk uyan firmalardan yani güvenebilirsiniz.
[Resim: WallpaperFusion-asus-republic-of-gamers-...0x1080.jpg]
Kesinlikle bu konuda bende Onur'a katıldığıma göre konuyu kapatıyorum.Başka sorularınız için foruma sizi yeniden bekleriz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google Fotoğraflar "Sizin İçin" Bölümündeki yedekleri silme caho11 1 196 09/09/2020, Saat: 19:24
Son Yorum: ugur.gozaydin
  google chrome bütün cihazlardan çıkış yapma acil ! gokhan121212 3 324 18/07/2020, Saat: 17:40
Son Yorum: Enes Yavuz
  Google Ödüllü Anketler furkancekmece 4 1,482 08/07/2017, Saat: 21:04
Son Yorum: furkancekmece
  Google Caffeine Nedir ? Ahmet Doğukan G. 3 1,544 07/03/2017, Saat: 10:33
Son Yorum: Ahmet Doğukan G.
  Google Allo Masaüstü Sürümü Geliyor Ahmet Doğukan G. 9 2,436 26/02/2017, Saat: 14:49
Son Yorum: Ahmet Doğukan G.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi