Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görev Yöneticisinde Çalışan Uygulama
Öncelikle ben bilgisayarı açar açmaz sürekli bilgisayarda açık olan bir uygulama var bunu görev yöneticisinden fark ettim.

https://i.hizliresim.com/GmLkny.png

Bu nedir zararlır mıdır virüs müdür ? Tşkler...
Ne olduğu belli değil sistem genelinde bu tarz bir işlem çalışmaz zararlı bir yazılım gibi duruyor yada bir yazılım ile beraber kurulan solucan yazılım olabilir. Dosyaya sağ tıklayın ve ayrıntılara git deyin oradan yine sağ tıklayın dosya konumunu aç deyin hangi yazılıma bağlı olduğu klasörden belli olur sonra o yazılımı kaldırırsınız ve bir antivirüs yazılımı kurarsınız.

Tavsiye antivirüs yazılımları:
Bitdefender Antivirus
Kaspersky Total Security
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Malwarebytes

Bunlardan birisini kurup sistemi taratın.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
https://i.hizliresim.com/lqn1jX.png

Sanırım Tencent Gaming Buddy uygulamasına baglı zararsız gibi duruyor.Ama halen içim rahat değil sizin görüşleriniz nelerdir ?
Aynen bu uygulamaya güvenli ve Tencent Gaming Buddy uygulamasına bağlı bir çalışan EXE o görev yöneticisindeki çalışan uygulama. Yani bir sorun yok.. Tencent çinin en büyük şirketi yazının Çince olması normal yani sıkıntı yok bu durumda. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lenovo legion y520 uygulama kapanışında siyah ekran Lonis 0 95 29/02/2020, Saat: 19:55
Son Yorum: Lonis
  Görev Yöneticisinde Bilinmeyen Program Coach007 1 181 02/12/2019, Saat: 23:02
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Uygulama Askıya Alındı Eucliwood 7 1,464 22/09/2019, Saat: 01:58
Shocked tema yükledikten sonra görev çubuğuna ve kişiselleştir ekranına erişemiyorum Eprok Yeps 1 279 26/05/2019, Saat: 15:49
  GÖREV YÖNETİCİSİ SORUNU Kebapp 1 294 26/05/2019, Saat: 14:17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi