Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti
Görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti hatası veriyor ve ekran gidip geliyor ve bu durumdan kurtuldu diyor. Ekran kartı nvdia driveri güncel nasıl çözebilirim? Sorunu driverleri silip yükleyerek çözmüştüm. Şimdi tekrar ediyor sorun. Tam çözümü nedir?
Bu sorunun sebebi ekran kartına bağlı sıcaklık olabilir. Ekran kartın eğer fazla ısınıyorsa veya aniden sıcaklık artışı oluyorsa bu ani değişim minimum birden 20 derece kadar artış gibi bir sorun bu sebeple bu sende ki sorun olabilir. Ekran kartın yeni değilse 2 yıl kadar olmuşsa alalı ve macununu değiştirmeyi biliyorsan değiştirmeni öneririm. Mutlaka kasa içinde ki Ekran kartı dahil tüm fanların ve fan altında ki soğutma yapraklarının blokların tozlarını al. Daha sonra NVIDIA kullanyorsan NVIDIA Denetim Masasına gir ve sol menüden 3D Ayarlarının Yönetilmesi ayarlarına gir daha sonra Genel ayarlar başlığı altından Güç yönetimi modu ayarını: Maksimum performans 'a al sağ alttan Uygula de AMD için böyle bir ayar varmı bilemiyorum ve son olarak DDU bu yazılım ile PC 'ni güvenli modda başlatıp sürücünü sil ve tekrar kurulum yap.
DDU ile dediğiniz yöntemi geçen konuda önermiştiniz. Ve yapmıştım ve sorun bir ara çözülmüştür.
(25/06/2018, Saat: 14:48)İbrahim Tokgöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DDU ile dediğiniz yöntemi geçen konuda önermiştiniz. Ve yapmıştım ve sorun bir ara çözülmüştür.

Diğer dediklerimi kontrol edin ve eğer ihtiyaç varsa yapın ve DDU yöntemini tekrar deneyin.
Diğerlerini denedim. Zaman içinde görürüz. Sorun olursa yazarım
Tamamdır. Umarım sorun çıkmaz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Opera arada bir donuyor yanıt vermiyor. Canderin01 7 199 26/02/2019, Saat: 03:54
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Opera sürekli donuyor, yanıt vermiyor. Canderin01 3 362 15/02/2019, Saat: 21:55
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti İbrahim Tokgöz 6 367 19/06/2018, Saat: 12:12
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Ryzen 3 2200G Görüntü gelmeme sorunu Aykut Paksoy 0 323 11/04/2018, Saat: 13:27
Son Yorum: Aykut Paksoy
Question Reset atmadan ekrana görüntü gelmiyor vonaleee 9 836 10/08/2017, Saat: 10:25
Son Yorum: vonaleee

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi