Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTa V Mods
#1
Arkadaşlar merabalar Ben Gta V Mod kurma mantığını nasıl çözebilirim Yardımcı olabilecek dostlar saygılar sunarım ??
#2
(23/12/2018, Saat: 09:47)ZaGor26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merabalar Ben Gta V Mod kurma mantığını nasıl çözebilirim Yardımcı olabilecek dostlar saygılar sunarım ??

 Kardeşim bu video yardımcı olacaktır sana video açılmazsa Linkide atıyorum ona tıkla izlersin
https://www.youtube.com/watch?v=8PgUkPbiSKA
#3
Biraz karışık bir işlemi var ve iki önerim var bu konuda, ilki eğer GTA online kullanıyorsan oyun herhangi bir modu hike olarak görüyor ban yeme ihtimalin çok yüksek bu yüzden sadece single oynamalısın mod kuracaksan. 2. önerim modladığın dosyanın mutlaka yedeğini al mod kurulu için kullandığı OIV programı zaten sana soracak ayrı bir yedek üzerine kuralım modu ana dosya hasar görmesin diye buna onay ver bir hasar yanlış olduğunda oyun açılmaz ise yedek olsun elinde yoksa pyunu tekrar kurmak zorunda kalabilirsiniz. Bu https://m.youtube.com/results?search_que...od+install youtube araması ile ilk 3 videoyu bile izlesen ikir edinirsin nasıl olduğuna dair.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#4
Hocam Kullandığım oyun  cracklı kurdum lakin loading story mode sorunuyla karşı karşıyayım bu sefer her yolu denedim olmuyor ne yapmam gerekir
#5
Loading Story Mode oyundaki MOD 'ların fazla olduğunda oyunun dosyalarının sınır aşımına denk gelmesinden kaynaklı bir sorun. Ufak bir dosya değişimi ile bunu çözebilirsin.

Bu linkteki dosyayı indir ve RAR içinden sende ki oyunun sürümüne uygun olan dosyayı oyunun dosyasıyla değiştir.
https://tr.gta5-mods.com/misc/gta-5-gameconfig-300-cars

Anlatım aşağıda.
https://www.youtube.com/watch?v=gBAtXuXCWyo
Facebook bağlantısıugur.baki.g
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi