Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gtx 750 ti gta 5 kasma
merhaba beyler pcyi 1 yıl önce 1350 tlye aldım alır almaz gta 5 indirdim 1 gün büyük hevesle indirdim fakat hayal kırıklığına uğradım oyun crack olduğu için kasmalar oluyodur diye düşündüm ama net cafedeki dandik pclerinde kaldırdığını görünce pcde bir sorun mu var diye kuşkulandım oyunda araba sürerken şehir içlerinde oynanmayacak derecede kasma oluşuyor ayarları düşürdüm hiç bir fayda etmedi sistem özelliklerim:
i5 4590
gtx 750 ti msi 2gb
4gb drr3 1333mhz
600w psu
1TB HDD

parçalar bozuk olabilirmi 2. el almıştım bozuksa nasıl tespit edicem
Ram etkili hocam ram 8 olması lazım.İşlemciniz gtx 1060 bile besliyor işlemciden yana probleminiz yok.Msı after burneri açıp ıyun içinden resim atarmısınız ?
[Resim: ub6GUp.png]
yinede gta5in min gereksinimleri 4 gb istiyor. en azından düşük ayarlarda oynamam gerekmiyormu takılmadan
Resim attıktan sonra çok daha net konuşacağım....
(28/05/2018, Saat: 21:10)acımasız15 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yinede gta5in min gereksinimleri 4 gb istiyor. en azından düşük ayarlarda oynamam gerekmiyormu takılmadan

O iş öyle değil 4 GB RAM 'in tamamını istiyor minimum 'da zaten senin sisteminde 4 GB RAM var Windows zaten 1-2 GB kullanıyor geriye 2 GB RAM kalıyor buda doğal olarak senin makinede GTA 5 için yeterli RAM yok demek oluyor. Yani senin sorunun tamamen RAM odaklı. Başka bir yerde sorun aramana gerek yok.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Bende şahsen öyle düşünüyorum.Resimden sonra tabi kesin olarak ortada olucak.
Ben kontrol ettim sistemini Medium MAX 35 FPS alırsın oda arada takılmalara sebep olur diye sonuç çıktı ortaya tam sende ki olay. Ama kesin kararı MSI Afterburner ile oyun içi değerlerini paylaşırsan darboğaz RAM 'den mi değil mi anlarız.
dostum pc yüksek ayarlarda 60 fpsye sabitlemeye çalışıyor nasıl kontrol ettiğini söylermisin dışardayım en kısa sürede calisacam resim atmaya
(28/05/2018, Saat: 22:07)acımasız15 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dostum pc yüksek ayarlarda 60 fpsye sabitlemeye çalışıyor nasıl kontrol ettiğini söylermisin dışardayım en kısa sürede calisacam resim atmaya

Benim söylediğim şey senin sistemine sahip insanların paylaşımları baz alınarak 35 FPS ortalama alınmış. Demek istiyorum ki 35 FPS kesin altı ve üzeri sistemin o an içindeki performansı veya sistem farklılıkları veya O.C. değerleri ekran kartı anlamında dışarıda tutulmuş olan değerler. Yani sende ki değerler baz değerler değil örnek alınacak değerler tüm diğer kullanıcıların paylaşımları. Dediğim gibi oyun esnasında ki değerlerini paylaş bakalım ne sorun.
Bu bağlantıdan uygulamayı indirerek oyun içinde çalıştırıp bize resim atarsan daha fazla yardımcı olabiliriz.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyunlarda kasma Ercan Kılıç 3 96 20/04/2019, Saat: 19:15
Son Yorum: ugur.gozaydin
  ani kasma hslr 18 866 23/09/2018, Saat: 20:14
Son Yorum: Enes Değirmenci
Sad Anlamsız Kasma Samet Bıçakcı 11 760 08/07/2018, Saat: 12:28
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Anlık Kasma zzzzt ses 81enes812 11 1,009 11/06/2018, Saat: 19:40
  İyi sistemin oyunlarda takılma kasma sorunu Furkan Aksu 2 711 01/04/2018, Saat: 20:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi