Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hızlandırma
Aşağıdaki özellikte olan bir PC 'yi hızlandırmam mümkün mü?

[Resim: WqAlBQ.png]
İşlemciden anladığım bu makine bir laptop ve en fazla RAM takviyesi yapılabilir ki uygun RAM 'i bulmak zor olacaktır. Belki bir olasılıkta SSD olabilir ancak SATA SSD 'nin performansını ve bağlantı yapısını makinenin destekler mi bu şekilde anlamak mümkün değil marka/model belirtirseniz net konuşulabilir.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
tam ne atmam lazım evet oyunda ani drop oluyor tek o olmasa yeter
O drop sebebini anlamak için MSI Afterbuner ile oyun içi RAM Kullanımı / İşlemci ve Ekran Kartı yükü gibi durumları açıp değerleri bizimle SS olarak paylaşın. Programın kullanımını bilmiyorsanız Youtube üzerinde bir sürü eğitici video var buna göre RAM veya başka bir şey buna sebep oluyor diyebiliriz.
oyun içinde ss aldımm ama afterburner gözükmüyor
Youtube üzerinde bir çok video var baktın mı?
izledim
(13/11/2018, Saat: 18:52)Can Altın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izledim

Kapatmak/Açmak ve Gizlemek için kısayol tuşları var o göstergeleri onlardandır detaylı bak videodan. RivaTuner yazılımı olmalı saat olan göstergenin orada mavi/kırmızı simge ona tıkla ve aşağıdaki resimdeki gibi ayar yap.

[Resim: Screenshot-1.png]

Genel ayarlar için aşağıdakileri yap.

[Resim: Screenshot-2.png]
[Resim: k9rZGr.png] sonuçlar bunlar
Ekran Kartı kullanımın çok düşük muhtemelen işlemci kullanımında çok yüksek onu açmamışsın CPU usage işlemci kullanımı açma. Birde RAM 'in sınırda toplamda 2 GB RAM 'in var sistem geneline ve oyuna yetemiyor bu sonuca göre. Laptop olduğu için sadece RAM takviyesi yapabilirsin. Başka çözüm önerisi donanım bazlı mümkün değil. Sürücü ve Windows güncellemelerini son sürümde tut ve Görev yöneticisinden arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları oyun oynamadan önce kapat ki oyuna odaklansın sistem geri kalanlara vakit ayırmasın. Birde sistemin Windows 8 / 8.1 yada 10 muhtemelen böyle düşük sistemlerde bu işletim sistemleri çok fazla yük olur daha önce Windows 7 denedin mi, onda bu sistem daha stabil çalışabilir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi