Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosts Sorunu
Merhaba , etc dizinimdeki hosts dosyam salt okunur olarak başka bir program tarafından değişti ve gizlendi . Benim bu dosyası görünür ve değiştirilebilir hale getirmem gerek ama Salt Okunur ve Gizli olduğu için özelliklere girip ayarları değiştiremiyorum .
Lütfen Yardım Edin .
İlk olarak Görünüm kısmından ayarlama yaparsanız erişebilirsiniz. Bunun için Başlat kısmına veya dosyanın bulunduğu klasöre gidin. Klasöre sağ tıklayın ve özelleştir deyin. Ardından özelleştir sekmesinde klasör için görünen "Gizle" veya "Göster" ibarelerine tıklayarak uygula deyin. Klasörün erişime açılmış olması gerekir.
[Resim: logo1.png]
(18/03/2018, Saat: 17:35)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk olarak Görünüm kısmından ayarlama yaparsanız erişebilirsiniz. Bunun için Başlat kısmına veya dosyanın bulunduğu klasöre gidin. Klasöre sağ tıklayın ve özelleştir deyin. Ardından özelleştir sekmesinde klasör için görünen "Gizle" veya "Göster" ibarelerine tıklayarak uygula deyin. Klasörün erişime açılmış olması gerekir.

Hocam sadece Gizle ve Salt okunur Seçeneği var ver Salt Okunur seçeneği İşaretli Halde. [Resim: vjD5A4.png]

(18/03/2018, Saat: 17:35)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk olarak Görünüm kısmından ayarlama yaparsanız erişebilirsiniz. Bunun için Başlat kısmına veya dosyanın bulunduğu klasöre gidin. Klasöre sağ tıklayın ve özelleştir deyin. Ardından özelleştir sekmesinde klasör için görünen "Gizle" veya "Göster" ibarelerine tıklayarak uygula deyin. Klasörün erişime açılmış olması gerekir.

[Resim: 6J1Pp0.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GÖREV YÖNETİCİSİ SORUNU Kebapp 1 12 10 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Windows 10 Saat sorunu Murat Uluağaç 6 88 10/05/2019, Saat: 01:59
  Bilgisayarın Televizyona Kablosuz Aktarma Sorunu Berk Gates 1 56 13/04/2019, Saat: 12:35
  Video programlarında fps göstergesi sorunu prokaan78 8 193 22/02/2019, Saat: 22:54
  Kulaklık Bozma Sorunu ali0638 8 240 04/02/2019, Saat: 22:46
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi