PC Hocası Forum Bilgisayar Bileşenleri Bilgisayar Dış Donanım Bileşenleri Yazıcı / Tarayıcı HP kurulum hatası
HP kurulum hatası
cepkinq
HP kurulum hatası
4
730
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
cepkinq Yeni Üye
*
  • Konular9
  • Mesajlar30

• Rep puanı 0
Merhaba, HP lazerjet P1102w modelli yazıcımı wireless pc me bağlamama rağmen çıktı alamıyorum kablo ile kurulum yapmam gerektiğini öğrendim kurulum yaparken fotoğraftaki hatayı veriyor. sitesinden driver yükledim onlarda bi işe yaramadı. nasıl yol izlemeliyim

https://hizliresim.com/7ipLao
Harley Rockerson
Şuan Offine!
Şuan Offine!
msiarmor06 Kıdemli Üye
*
  • Konular5
  • Mesajlar102

• Rep puanı 19
Anladığım kadarıyla hata yazıcı ile alakalı değil bilgisayarınız ile ilgili muhtemelen başka bir şey kursanız da bu hatayı alma ihtimaliniz yüksek. Çözüme gelecek olursak;

1)Fileunsigner'ı indirmek
2-)Daha sonrasında o açamadığın programı indirdiğin fileunsigner ın üzerine sürüklemek (imlecinin üstünde birlikte aç yazar)
3-)Daha sonrasında cmd üzerinden bir pencere açılacak ve muhtemelen sorunun çözülecektir.

İnternette bulduğum bir çözüm eğer olmazsa yine yardımcı olmaya çalışırım
Şuan Offine!
Şuan Offine!
cepkinq Yeni Üye
*
  • Konular9
  • Mesajlar30

• Rep puanı 0
teşekkür ederim biraz kurcaladım https://hizliresim.com/5kJCaM buraya kadar geldi buradan sonra iletildi kısmından yazıcıya ulaşmıyor bu yazıda kalıyor çıktı yok yine aynı söylediğiniz yöntemi denemelimiyim? kabloyla kurulum yapmadım bu arada wireless ile direkt bağlantı kurdum
Harley Rockerson
Şuan Offine!
Şuan Offine!
msiarmor06 Kıdemli Üye
*
  • Konular5
  • Mesajlar102

• Rep puanı 19
Benim söylediğim yöntem açamadığınız programı çalıştırmak için işe yarar. Wireless ile bağlandıktan sonra yazıcı bulamıyorsa oradan çözmek pek kolay değil gibi gözüküyor. Kablo ile bağlantı yaptığınızda hatayı nerede alıyorsanız onu yazarsanız en azından kablo ile sizi hedefe ulaştırmaya çalışırız
Şuan Online!
Şuan Online!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular2
  • Mesajlar25,958

• Rep puanı 3,316
HP Yazıcılar - Sürücü Yüklemeyi veya Yazıcı İşlevini Engelleyen Güvenlik Duvarı (Windows) bu verdiğim bağlantıdan sürücünün yüklenmesini engelleyebilecek sorunları çözmeyi deneyin. İşe yararsa sürücüyü bu verdiğim bağlantıdan kurun yönergeleri takip edin. Sonrasında sisteminizi yeniden başlatıp deneyin.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation
HP Deskjet 2720-HP Smart Uygulaması Kurulum Problemi naisko 0 85 07/11/2021, Saat: 16:27
Son Yorum: naisko

Hızlı Menü: