Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei P10 Lite İçin Android ROM Tavsiyesi
Brick 
Huawei P10 Lite cihazına sahibim ve senelerdir sistem güncellemesi almıyorum. Hatta güvenlik güncellemelerini bile almıyor artık telefonum. Bende cihazıma LineageOS 17.1 ROM'unu kurarak sistem performansını az veya çok arttırmak istedim çünkü artık hem bana yavaş gelmeye başlıyor hem de bir takım sorunlar yaşıyorum. Lakin şimdiye kadar hiç ROM yükleme deneyimim olmamıştı. Her Android cihazın ROM yükleme olayı farklı olduğundan dolayı nasıl ROM yüklendiğini gram bilmiyorum. İnternet üzerinde bu konu hakkında videolar var ama ya güncel değil ya da hepsi yabancı dillerde.

LineageOS 17.1'in kurulumunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
Maalesef sitemizde ROM , Crack vs. gibi şeyler hakkında desteğimiz bulunmuyor. Bu tarz şeylerin cihazları tamamen bozma potansiyeli olduğundan sorumluluk durumları yüzünden bu tarz konular sitemizde çözüme ulaştırılmıyor. Anlaşınız için teşekkürler ve başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android için TV TV uygulaması nasıl kurulur? WolfgangEngelbert 1 81 07/10/2020, Saat: 13:01
Son Yorum: Enes Yavuz
  Android Telefonda Nasıl IPTV İzlerim? SuatGunes 10 656 26/05/2020, Saat: 04:21
Son Yorum: Enes Değirmenci
  En İyi Android Zil Sesleri Uygulaması MintChalida93 1 445 11/03/2020, Saat: 20:47
  telefon kilidini açmak için yazılım Mesud Mesi 2 582 30/09/2019, Saat: 00:40
Question Android TV Box Hakkında Sorularım Hayalet Savaşçı 5 727 20/08/2019, Saat: 23:02
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi