Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İkinci el tablet alacağım sorum var.
Merhabalar. Üniversite yurduna giderken evdeki sabit bilgisayarı götüremediğimden ikinci el bir dizüstü bilgisayar bakıyorum. Rahatça her yere götürebilirim böylece. checkhub i ikinci el alışverişinde kullanabilir miyim, bilgisi olan var mı? Burada kullananlar varsa vereceğiniz yanıtlara göre siteye kayıt olacağım. Sabırsızlıkla yanıtları bekliyorum.
Bütçe nedir ? iPad almanı tavsiye edeceğim
[Resim: ub6GUp.png]
Başlıkta tablet konuda notebook yazıyor. Demek istediğiniz 2si 1 arada ise almanızı pek önermem. Güncel olarak yeni ryzen işlemcili laptoplar şuan bolca satılmakta bütçenize göre önerebiliriz. Apple firmasına karşı bir deneyiminiz ve sempatiniz varsa macbook da önerebiliriz. Dedigimiz gibi bütçenizi belirtmenizde fayda var. Checkhub' ı daha önce duymadım eğer dosya aktarımı ile ilgiliyse onedrive veya google drive kullanılabilir.
dostum tablet mi laptop mu önce ona karar ver Smile
checkhub sitesine gelince kullandım iki kez, bir cep telefonu ve bir laptop aldım farklı zamanlarda ve sıkıntı yaşamadım checkhub.net‘ e güvenebilirsiniz. Rapor veriliyor siz raporda zaten ürün bilgilerini okuyorsunuz, sonradan size başka ürün gönderilmesi gibi bir aksilik yaşanması mümkün değil. Güvenli alışverişte çok büyük rahatlık. Ben de kullanıyorum devamlı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir sorum var hocam Ali fidan 2 122 16/10/2019, Saat: 13:19
Son Yorum: Enes Değirmenci
  sorum var hocam forumuna hangi konuları sorabiliryoruz Oyuncu 3 514 04/01/2018, Saat: 23:26
Son Yorum: Enes Değirmenci
  2. el Laptop alacağım Silver29 3 642 28/08/2017, Saat: 12:37
Son Yorum: UzmanPC
  Sorum Var :) Emircan Eren 1 542 02/08/2017, Saat: 23:21
Son Yorum: UzmanPC
  Sorum var hocam . Emircan Eren 1 692 18/01/2017, Saat: 14:15
Son Yorum: Ahmet Doğukan G.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi