Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnstgaram Durduruldu Hatası
#1
Hocalar 2 tane hesabım var bir tanesine giriyorum sorun yok diğerine girip profile tıkladığımda 2 saniye sonra çöküyor başka telefondan denedim hesaba girip profile tıkladığımda yine çöküyor sebebi nedir? (1. hesabımdan 2. hesabımın profiline girdiğimde sorun yok normal bir şekilde görüntüleyebiliyorum)
#2
Başka cihazda da çökmesi tuhafmış bu konuda pek bir bilgi edinemedim internette ama kullandığınız cihazda uygulama bazlı sorun olabilir ve uygulama verilerini temizlemek sorunu çözer genelde. Android için bilgi vereceğim IOS sistemini bilmiyorum. Uygulamaya basılı tutup Uygulama verisi bölümüne girin ve Veriyi Sil ve önbelleği temizle deyin işe yarayabilir.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#3
(04/10/2019, Saat: 14:15)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başka cihazda da çökmesi tuhafmış bu konuda pek bir bilgi edinemedim internette ama kullandığınız cihazda uygulama bazlı sorun olabilir ve uygulama verilerini temizlemek sorunu çözer genelde. Android için bilgi vereceğim IOS sistemini bilmiyorum. Uygulamaya basılı tutup Uygulama verisi bölümüne girin ve Veriyi Sil ve önbelleği temizle deyin işe yarayabilir.

denedim fakat bir şey değişmedi dünya üzerinde yada türkiye üzerinde sanırım tek benim başıma geldi bu olay her neyse çözümü yok gibi silip yeniden açacağım en azından official değilde private hesabımda oldu bu sorun ilgileriniz için teşekkürler
#4
Çözümü vardır mutlaka ama araştırdım bir çözüm kaynağı bulamadım. Muhtemelen sorunun tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz için.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi