Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet Bağlatamıyorum
İyi günler,
Turkcell superonline internet kullanıyordum fakat taşınacağım yeni evime bu interneti götürmek istiyordum yalnız interneti port olmadığından taşıyamadıkladırını bu yüzden benim internetimi iptal etmem gerektiğini söylediler.Milenicom,kabloneti aradım onlarda da benim yeni evimde internet alt yapısı gözükmüyor ne yapmam gerekli internet bulamıyorum ?
Türknet ve Netspeed firmalarınıda deneyin eğer aynı cevabı alırsanız kablosuz bakacaksınız gibi görünüyor ama biraz daha tuzlu olur fiyatları.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Türknet 16 mbps internet 76 tl karşılığında (modemi benim almam gerekli olduğunu söylediler) internet sunabileceklermiş yalnız ben yayın açmayı twitch de düşündüğümden bu internetin bana yetmeyeceğimi düşünüyorum ve hiçbir kurumun daha fazla internet sunamayacağı benim bölgemde söylediler napmam gerekli
Alt yapınız ADSL kapsamında sanırım ondan dolayı 16 mbps hızdan başklasını kablo yapısı ile hiçbir firmadan alamazsınız doğru yani bilgilendirme. Kablosuz seçenekleri gözden geçirin başka bir çareniz yok. TURKCELL firmasının 4.5G üzerinden kablosuz paketleri var başka firmalarda var mıdır bilemiyorum arayıp detay alabilirsiniz.
16 mbps alsam interneti oyunlar ping durumum 24 mbps den farkı ne kadar olur ? Superbox sizin önerdiğiniz kablosuz internet 20 mbps 180 tl gözüküyor.kotalı olanlar ise kotatı aşarım korkusu ile bağlatmaya korkuyorum 100 gb yetmez çünkü
ADLS yapısında Upload önemli Download hızı 16 mbps olabilir ama Upload hızı bildiği ADSL yapısında 1 mbps bile değil. 1080p yayın açmak için 3 mbps civarı bir upload gerekiyor diye biliyorum. Yani Kotasız kablosuz paketlere bakmanız gerekir ve dediğim gibi upload hızı önemli.
Smile 
Anladım yayınlarımı o zaman daha düzgün bir alt yapıya sahip olana kadar ertelicem ve sade e oyun oynayacağım.Ping te sorun olur mu 16 mbps de ? Bide 16 mbps için hangi firmayı kullanayım kablonetin o sokakta hiç alt yapısı yok milenium du sanırım o nasıl ? Yoksa türknet mi satın almalıyım ?
ADSL bağlantı alacaksınız PING durumu belli olmaz kablo kalitesinden ağ yapısına kadar değişkenlik gösterir. Kablonet en iyisi sonra Türk Telekom gelir ve Vodafone vs. diye gider. Millenicom ve Türknet aynı sayılır ama Milennicom daha iyi bir firma bence en azından aradığınız zaman bir muhattabınız var.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Format sonrası internet kesilmesi Serhathan Yıldız 0 36 07/01/2020, Saat: 21:19
Son Yorum: Serhathan Yıldız
  İnternet Bağlantı Sorunu ; Kayhan Öztürk 7 216 07/10/2019, Saat: 13:38
Son Yorum: ugur.gozaydin
  İNTERNET PAKETİ ÖNERİ smhbdbd 4 284 17/06/2019, Saat: 01:11
Question Internet Hizi hiraburak 2 209 15/06/2019, Saat: 17:26
Son Yorum: hiraburak
  Modem markası ve internet ile ilgili soru saey 3 297 13/04/2019, Saat: 19:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi