Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İPAD 8 Nesil Tablette Whatsapp Web Sorunu Yaşıyorum
Arkadaşlar merhaba kızıma canlı dersler için İpad 8. nesil tablet aldım. Whatsapp web kullanımını safariden yapıyorum. Ancak öğretmenin gönderdiği videoları önceden açıyordu ama şu an desteklenmiyor diyor ve videoları izleyemiyoruz. windows da sıkıntı yok açıyor. yardımcı olursanız sevinirim.
Sorununuzu biraz araştırdım bu sorunu 1 yıl önde yaşayanlar olmuş safari üzerinde. Bazıları tarayıcı ayarlarını sıfırlayarak çözmüş bazıları hiç çözememiş ve alternatif tarayıcılar denemiş. Pek bir kesin çözüm bulamadım bu 2 yöntemden birisini kontrol edebilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(02/01/2021, Saat: 18:53)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorununuzu biraz araştırdım bu sorunu 1 yıl önde yaşayanlar olmuş safari üzerinde. Bazıları tarayıcı ayarlarını sıfırlayarak çözmüş bazıları hiç çözememiş ve alternatif tarayıcılar denemiş. Pek bir kesin çözüm bulamadım bu 2 yöntemden birisini kontrol edebilirsiniz.

Denedim hepsini ne yazık ki olmadı biraz daha araştırayım bakalım olmadı format atıcam
Net bir çözüm bulamadım. Apple sistemlerinden pek anlamam bende araştırdım ama sonuç yok. Bir çözüm bulursanız buradan da paylaşabilirseniz iyi olur.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İpad flash player Sirius12 3 184 25/09/2020, Saat: 13:10
Son Yorum: Enes Yavuz
  İphone 4 sarz Sorunu surucu_07 3 4,077 02/01/2017, Saat: 18:46
Son Yorum: furkancekmece
  APPLE ML0G2TU-A iPad Pro selin 0 1,247 15/12/2016, Saat: 11:47
Son Yorum: selin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi