Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İPHONE SORUN?
Merhaba arkadaşlar telefonumda bir sorun var hafıza kartı goruldugu gıbı full dolu baya bı resim var ama dosya icine girince klasör boş diyor nedeni ne olabilir ? İPHONE 5 [Resim: P1DZ6d.png]
Iphone için farklımıdor bilmiyorum ama telefonlarda PC ye bağlandığında eğer telefonda tuş kilidi varsa tuş kilidi açılmadan depolama alanını göremezsiniz. PC ye takılıyken tuş kilidi açık olsun bşrde böyle deneyin.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(02/02/2019, Saat: 22:16)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iphone için farklımıdor bilmiyorum ama telefonlarda PC ye bağlandığında eğer telefonda tuş kilidi varsa tuş kilidi açılmadan depolama alanını göremezsiniz. PC ye takılıyken tuş kilidi açık olsun bşrde böyle deneyin.

Malesef olmuyor ugur bey
Iphone hakkında pek bilgim yok birde ayarlardan depolama seçeneklerinizin ayarlarını kontrol edin bende biraz araştırayım.
(02/02/2019, Saat: 22:28)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iphone hakkında pek bilgim yok birde ayarlardan depolama seçeneklerinizin ayarlarını kontrol edin bende biraz araştırayım.

tşk ederim ilginizden ötürü kontrol ediyorum
İTunes olmadan PC üzerinde depolama içeriklerini göremiyorsunuz bunu fark ettim şimdi.

https://support.apple.com/tr-tr/HT201352 bu bağlantıdan yazılımı indirin ve kurun.

İPhone'unuzu USB üzerinden PC'nize bağlayın. Bağlı Cihazlar altında, iTunes'un sol üst köşesinde bir cihazın görünüyor olmalı cihaz simgesine tıklayın. Senkronize edebileceğiniz içerik türlerini görmek için iTunes'un sol tarafındaki Ayarlar'ı tıklayın. İstediğiniz içeriğe ve ardından iTunes'ta Eşitle seçeneğine tıklayın. İTunes'un sağ alt köşesindeki Uygula'yı tıklayın. Otomatik olarak senkronize etmeye başlamalı. Artık USB ile bağlandığınızda ve iTunes'u her açışınızda cihazlarınız senkronize olur.Hepsi bu kadar olmalı.

Birde şöyle bir şey varmış uygulama olmadan PC 'de sadece resimleri görebiliyormuşsun ama bunun için PC 'ye bağladığında telefonu telefonda uyarı çıkıyormuş Güven veya Güvenme diye Güven dersen sadece Resimleri görebiliyorsun uygulama olmadan.
Cok tesekkur ederım oldu Big Grin
Ö. değil başka sorunlarınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Iphone güncelleme Erdem KaraKuş 1 111 04/11/2019, Saat: 00:12
Son Yorum: ugur.gozaydin
  iphone 6 kapanıp açılma sorunu giuseppe 4 233 21/04/2019, Saat: 01:13
Son Yorum: Enes Değirmenci
  iphone 6 açılıp kapanma sorunu giuseppe 0 307 06/10/2018, Saat: 23:42
Son Yorum: giuseppe
  İphone 7 PLUS ' icin PowerBank Önerisi Kayhan Öztürk 4 725 12/06/2018, Saat: 21:50
  iPhone 8 Plus vs S9 Ibrahim Güler 2 477 08/06/2018, Saat: 21:36

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi