Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISINMA SORUNU
Merhaba bu forumda daha yeniyim ve bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim: 
AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics
8 gb RAM
AMD Radeon RX Vega 11 Graphics
400W Power Supply
Ssd yok
1 TB Harddisk

Düşük grafikli oyunlarda sıkıntı olmuyor ama birazcık yüksek grafikli oyunlara geçtimmi monitör kapanıyor kasa açık kalıyor benim düşüncem ekran kartı işlemciye yüklü oldugu için aşırı ısınıyor işlemcide ryzen 5 stok fan var ve biraz sesli çalışıyor acaba stok fan yeterli olmuyor mu böyle bir işlemciye ya da sorun başkaysa yazabilirmisiniz çok mutlu olurum teşekkür ederim.

Ayrıca kasanın ön tarafında 2 arka tarafta ise 1 tane fan var. 

[url=https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjAr6K85tLtAhUak7IKHZZEDFYYABALGgJscg&sig=AOD64_2vf4eeeuWmBl4i2U2TkoWBP3_KFg&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwjR1Zy85tLtAhXjsIsKHVtYCKYQ2CkI5gM&adurl=][/url]
Sorun kesin PSU ürününüzdür. Bu sistem çok bir güç gereksinimi olan bir sistem değil ve ekran kartınızda yok zaten işlemci içindeki GPU 'yu kullanıyorsunuz. PSU 'yu değiştirin sorun kalmaz benceç
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(16/12/2020, Saat: 19:54)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun kesin PSU ürününüzdür. Bu sistem çok bir güç gereksinimi olan bir sistem değil ve ekran kartınızda yok zaten işlemci içindeki GPU 'yu kullanıyorsunuz. PSU 'yu değiştirin sorun kalmaz benceç

ne almamı önerirsiniz örnek olarak
Önce denemenizi tavsiye ederim başka bir PSU ile masraf yapmadan önce. Ama zaten kullandığınız PSU marka olarak çok kötü sorun o olmasa bile değiştirin derim. 

1. High Power HPE-400BR-A12S 400W 80+ Bronze - 320 TL + 14 TL Kargo
  2. SilverStone Strider Essential 500W 80+ - 391 TL - Sepette 15% indirim kampanyası var o indirim ile bu fiyata geliyor.
(16/12/2020, Saat: 23:56)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce denemenizi tavsiye ederim başka bir PSU ile masraf yapmadan önce. Ama zaten kullandığınız PSU marka olarak çok kötü sorun o olmasa bile değiştirin derim. 

1. High Power HPE-400BR-A12S 400W 80+ Bronze - 320 TL + 14 TL Kargo
  2. SilverStone Strider Essential 500W 80+ - 391 TL - Sepette 15% indirim kampanyası var o indirim ile bu fiyata geliyor.

marka vermemiştim ama PowerMax Series 400 W diyor 
PSU larda uçmuş gitmiş haa fiyatlara ba k Big Grin
Marka vermediniz ama aşağıya bir link bırakmışsınız. HADRON marka ki bu marka harbi çok kötü. Smile
(17/12/2020, Saat: 19:44)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marka vermediniz ama aşağıya bir link bırakmışsınız. HADRON marka ki bu marka harbi çok kötü. Smile

o linki ben bırakmadım bende diyorum acaba sadece bende mi gözüküyor diye Big Grin 
yani o benimki değil  benimki bundan 

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-..._444061297
Yine kötü bir PSU fark edene bir şey olmadı. Smile
(18/12/2020, Saat: 11:10)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine kötü bir PSU fark edene bir şey olmadı. Smile

daha uygun birşey varmı ben neyin iyi veya kötü oldugunu anlamadım 250 tl ninn üstüne çıkmassa sevinirim
Kaliteden ödün vermeden önerdiğim ürünler haricinde ürün öneremem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Laptopumda ki bip sorunu (Yardımınıza ihtiyacım var) Cesurad 0 25 10 saat önce
Son Yorum: Cesurad
  Yeni alınan 1050ti ile fps sorunu mahmutol17 1 29 11 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Harici Hard Disk Sorunu PunkiesT 1 27 Dün, Saat: 04:23
Bug PC KAPANMA SORUNU Pcimmbenideliedecek 1 35 13/01/2021, Saat: 17:24
  Rtx2060 drop sorunu Loyal 1 56 12/01/2021, Saat: 21:20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi