Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JBL Tune 500bt Bluetooth Sorunu
Öncelikle selamın aleyküm konuyu nerde açacağımı bilemeyip burda açtım yanlışım varsa kusuruma bakmayın

İki gün önce JBL Tune 500 bt aldım Telefonda çok rahat çalışıyor açar açmaz bağlanıyor falan ama bilgisayarda bağlanmak istediğimde bilgisayar bluetooth cihazlarını tararken kulaklığı görmüyor ne yaparsam yapayım düzelmiyor var mı çözümü bu sorunun ?
Bluethooth bağlanma sayısı dolmuş olabilir mi ? Bİr kontrol eder misin ?
[Resim: ub6GUp.png]
Kulaklığın Bluetooth versiyonu 4.1 aynı anda kullanılabilir limit sadece 1 cihaz ile sınırlı. Bağlı cihazdan bağlantıyı sökün ve tekrar deneyin.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
iyi günler, açma düğmesine basılı tutuyorum ışık yanıyor ama maalesef bluetooth'ta gözükmüyor başka telefonlardada öyle önceden bağlıydı bağlanamadı yazıyordu sonra unut yapıp tekrardan bağlanayım dedim bu sefer hiç gözükmemeye başladı yardımcı olur musunuz sadece 2 cihaza bağlıydı ondan çıkışı yaptım ama hala aynısını yapıyor
Konu sahibi siz değilsiniz lütfen ayrı konu açın buradan ilerlemek doğru değil. Ön bir bilgi vereyim, ürününüz BT 5 değilse aynı anda 2 cihaza bağlanamaz ki birisini devre dışı bırakmışsınız zaten halen daha bağlantı sorunu varsa tüm cihazlardan kulaklığı önce silin sonra tekrar bağlantı yapın. Konu devamı için yeni konu açın.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation G433 Mikrofon Sorunu NanoTech 22 526 11/01/2020, Saat: 22:24
Son Yorum: ugur.gozaydin
  60 FPS Sorunu Fatih Güler 4 169 08/01/2020, Saat: 03:18
Son Yorum: NanoTech
  Kulakiçi bluetooth kulaklık önerisi Ercan Kılıç 1 193 31/12/2019, Saat: 12:59
  Bluetooth Kulaklık Axios 3 161 05/12/2019, Saat: 21:08
  Twitch ses sorunu Umut Altınışık 0 233 07/10/2019, Saat: 04:49