Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kablosuz kulaklık önerisi
Size önerdiğim hiçbir ürün pişman etmez merak etmeyin. Enes açıklamış ama bende söyleyeyim ROG Delta modelini almayacaksanız MH670 alın. Çünkü Delta Core modeli stereo bir ürün 7.1 değil.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
konuyu uzatmak gibi olmasın çemberi daralttım artık
3 seçeneğim var
Asus TUF Gaming H7

Asus TUF Gaming H5 gerçi aralarında ne fark var bilmiyorum ama birde Cooler Master MH670 7.1
var kaldım bu çemberin ortasında.
TUF H7 ve MH670 arasında tercih yapın. H5 bu ürünler ile kıyaslanacak iyi bir ürün değil.

Ben MH670 seçerdim siz verin kararı. 2 üründe pişman etmez kararınızı tasarım ve kablosuz kullanıma ne kadar ihtiyacınız olup olmadığına göre verin ki TUF H7 ürününde kablosuz versiyonu var Asus, Tuf Gaming H7 Wireless 7.1 - 878 TL bu ürün. Yani kablosuz için MH670 alacaksanız bir tercih sebebi değil sizin için tasarıma göre karar verin derim. Ses ve mikrofonda ahım şahım farklar yaşamayacaksınız.

NOT : TUF H7 ürünü Amazon Prime olarak alınabiliyor. Aylık 7.90 TL ye Amazon Prime üyeliği alırsanız tüm amazon özel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özel indirimler, Amazon Video serisi ve tamamen her üründe geçerli ücretsiz kargo. Ayrıca birde ertesi gün kargo hizmetine ek olarak istanbul, izmir ve ankarada sanırım yaşıyorsanız aynı gün kargo gibi hizmetlere sahip oluyorsunuz.
pc Hocası youtube kanalında incelemesi yapılmış sizin tarafınızdan tabi Lakin cm  MH670 mh 650 Modelinden daha eksi durumda bende bu yüzden Asus Tuf modellerine takıldım kaldım
Eski derken? Çıkış tarihi olarak diyorsanız bu önemli değil zaten 2020 çıkışlı ürünler. Önce üst model olan 670 modeli çıktı. Sonra kablolu olan 650 modeli çıktı o takılınacak bir şey değil. TUF H7 modelini alabilirsiniz eğer size daha uygun geliyorsa. Zaten 2 sayfadır anlatıyorum size kararı tasarıma göre verin ses, mikrofon ve ürün kalitesi olarak büyük farklar yaşamazsınız. Aslında bende ASUS ürünlerini tercih ederim ama o tasarımı filan hoşuma gitmemişti ilk denediğimde TUF H7 modelini ki MH670 ürününüde denedim o bana daha hoş geldi açıkçası. Yani bundan sonrası sizde ben daha ne diyeyim bilmiyorum Smile konuda iyice uzadı zaten. Artık karar verin bence.
Eski Demedim Eksi dedim hocam 2 gündür seni yordum hakkını helel et Smile Ve sonunda Cooler master mh 670 Modelini sonunda sipariş ettim rahat ettim..
Herşey için  çok teşekür ederim
Hayırlı olsun diyorum. Deneyimlerinizi kullanım sonrasında paylaşırsanız diğer kullanıcılara faydası olur.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  700 TL civarı Kulaklık önerisi TheGulf 3 37 10 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  300tl kulaklik onerisi canlol4 4 45 19/10/2020, Saat: 21:23
  F/p kulaklık TR_shez 7 69 17/10/2020, Saat: 15:19
  Kulaklık önerisi brûsk 3 72 16/10/2020, Saat: 20:43
  kulaklık hakogiro 1 44 15/10/2020, Saat: 14:54