Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasa çalışıyor Ekran gelmiyor Yardımınız lazım
(26/07/2016, Saat: 13:10)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sistem bazen yapıyor böyle başıma geliyor ondan onboard da aç ekran gelirse açıldıktan sonra ekran kartı driverı kaldır pc yi kapat kartı tak başlat

Dediğini denedim kardeş ekran kartini söktüm onboarda taktim yine acilmadi. Ama farkettim ki powerin fani basta donmedi . İslemcinin fani deli gibi donuyor ama powerin ki basta donmedi sonra yavas yavas dönüyo sorun orada olur mu ? Ekran kartinda da sorun yok ne kaldi geriye
İşlemciye bak ısınıyor mu

Ramlerle oyna baktın olmadı anakartı Sök dışarıda dene
Ben de powerdan olduğu düşüncesindeyim. Geçen sene aynı sorunu ben de yaşadım. Kasaya elektrik geliyordu ancak pc kendini boot etmiyordu, bios'a bile girmiyordu. Kasa ve power fanları yavaş çalışıyordu. Ramleri, fanları vs söküp takınca arada çalışıyordu. Poweri değiştirdim, 1 senedir sorunsuz çalışıyor sistem. Bu arada bu olaydan önce en son bilgisayar ne şekilde kapanmıştı? Donma, kilitlenme gibi bir durum yaşamış mıydınız?
Sorunu bulmak için aşama aşama gitmek lazım olabilir yani sorunu bulmak için denemek lazım
Arkadaşlar ekran geldi sonunda. Su an pc sorunsuz aciliyor ama powerin fani bazen dönmüyor döndüğünde de yavaş yavaş dönüyor. Bi sorun cikartirmi ?
temizlenmesi gerekiyordur ve yaglanması. anlıyorsanız açın bakım yapın yoksa yenisini de alabilirsiniz.

Tabi ki başkasına da bakım yaptırabilirsiniz.
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asus Prime Z370-A ve TT Kasa RGB Fan Sorunu bashenga 3 82 Dün, Saat: 18:40
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Bilgisayar çalışmıyor klavye ışıklari ve monitör görüntü gelmiyor mrprincex 1 77 09/02/2020, Saat: 19:02
  Notebooklarda Ekran Kartı Değişimi Performansı Etkiler mi? EM1R 5 339 06/02/2020, Saat: 12:11
  (Tahminen) Ekran kartı sorunu lexaly 0 76 20/01/2020, Saat: 00:30
Son Yorum: lexaly
  oyun oynarken ekran kararması veya reset atması Ilqar Aslibeyli 1 297 16/01/2020, Saat: 03:38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi