Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keremiyav4 Temasına Mobil Uyum + Özel CSS
#1
[Resim: okzo3Q.png]

Merhabalar.

Film sitesi açan her kişi illaki keremiyav4 temasını 1 kere dahi olsa kurmuştur. daha sonraları tasarımı eski gelerek başka temalara geçmiş ve bu mükemmel temadan vazgeçmiştir. Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar arttığı için mobil kulllanım her sitede yarı yarıya artmış durumda. bu harika temayı tekrardan canlandırıyoruz. Ayrıca google mobil uyumlu sitelere daha öncelik verir diye bir şey de var.

Şimdi sizlere Özel olarak hazırladığımız hem masa üstü için özel tasarım hemde mobil uyumluluk için bir kaç paket sunuyoruz.

Mobil tasarım Demo;

Anasayfa demo
Film sayfası demo
Kategori sayfası demo
Arama sayfası Demo
Üye ol sayfası demo
Üye girişi sayfası demo

Mobil ve Masa üstü tasarımı sizlere ücretsiz olarak kurmaktayız.

masa üstü tasarımın demosunu resimi tam kırpamadığımdan veremedim fakat pm isteyerek demo adresine göz atabilirsiniz.

Mobil
Tasarım: 20 TL

Masa üstü Tasarım: 10 TL Dir

Satın almak için pm atınız. 

Tüm Bunlar İçin Tek Şartımız Vardır o da Verilenleri kimseyle paylaşmamak.
Film İzlemenin Yeni Adresi > > ! Sinema izle ! < <
#2
Temanın fiyatı 50 tl siz temaları alan kişilere belirttiğiniz fiyatlara mobil tasarım mı sunuyorsunuz?
[Resim: WallpaperFusion-asus-republic-of-gamers-...0x1080.jpg]
#3
(09/06/2017, Saat: 19:30)onur.firatt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temanın fiyatı 50 tl siz temaları alan kişilere belirttiğiniz fiyatlara mobil tasarım mı sunuyorsunuz?

sadece bizde olan masa üstü sitenin css kodlarını siteye uyarlıyoruz. mobilde ise normalde keremiyav4 mobil uyumlu değil fakat biz temaya ek cssmiz ile mobil uyumlu yapıyoruz.
Film İzlemenin Yeni Adresi > > ! Sinema izle ! < <
#4
Anladım mobil desteği yoktu biliyorum. Mobil kısmına baktım güzel olmuş elinize sağlık. Ama büyük çoğunluk keremiya v5 tercih edebilir mobil uyumlu ve daha şık.
[Resim: WallpaperFusion-asus-republic-of-gamers-...0x1080.jpg]
#5
(10/06/2017, Saat: 04:00)onur.firatt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım mobil desteği yoktu biliyorum. Mobil kısmına baktım güzel olmuş elinize sağlık. Ama büyük çoğunluk keremiya v5 tercih edebilir mobil uyumlu ve daha şık.
 hocam bu konuda haklısınız fakat şöyle birşey var. tema değişince film bilgileri veya özet kısmı değiştiğinden ve diğer eklenen içeriklerin bilgileri gideceğinden dolayı bir çok site tema değişemiyor. Bunu yapmak yerine değerlendirmeleri daha faydalı oluyor
Film İzlemenin Yeni Adresi > > ! Sinema izle ! < <
#6
Eski kullanıcı için dediğinize katılıyorum ve hak veriyorum. Ama modası geçmiş ve bıktığımız bir tema halini almış durumunda.
[Resim: WallpaperFusion-asus-republic-of-gamers-...0x1080.jpg]
#7
(10/06/2017, Saat: 04:48)onur.firatt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski kullanıcı için dediğinize katılıyorum ve hak veriyorum. Ama modası geçmiş ve bıktığımız bir tema halini almış durumunda.

evet biraz eskimiş ve yeni temalar çok daha iyi hit aldırıyor. örneğin haberler, gelecek filmler, oyuncular, yönetmenler gibi kısımlar var artık. Yönetmenin biyografisinden bile hit almaya başlıyor site. Ama nedense bazıları hayla eski temaları seviyor. aslında her banner reklamı min 150 TL' den alıyoruz diğer sitelerde aynı şekilde fakat bi 25 - 40 tl arasına iyi bi css ile renk katılabilir.
Film İzlemenin Yeni Adresi > > ! Sinema izle ! < <
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi