Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kısa bir ara :)
Evet Hocalar Abilerim Kardeşlerim,  bi kaç gün sonra Uzman çavuşluk için eğitime gideceğim 6 7 ay burada olamayacağım beni Angel banlamayın  Angel  Big Grin hakkınızı helal edin. PC hocası ilk tanıdığımda 5 6 bin civarı beğenisi vardı facebook'ta o zamandan beridir takip ettiğim ender Teknoloji sitelerinden biridir. Gerek Youtube gerek facebook grubunda güzel içerikler ve güzel sohbetler oldu.  PCH sayesinde güzel bir sistem topladım "Çok teşekkür ederimgüzel vakit geçirdim bu kadar insanı buraya toplayan sizin samimiyetiniz oldu CcC reyiz olsun, Furkan reis, Arka sokaklar Ali reis ve  Taner reyisin samimi sohbeti oldu. Bu çizginizi Asla bozmayın. Diğer forumlarda sorulan sorulara cevap almak 3 5 gün sürerken burada sorulan açılan konulara en kısa zamanda cevap verip yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere...

[Resim: bv6ooj.jpg]
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool
Allah, hayırlısı ile kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin kardeşim. Güzel düşüncelerin içinde ayrıca teşekkür ederiz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi