Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulaklık seçimi
Merhabalar,bir kulaklık almak istiyorum ama 2 model arasında kaldım.
Genel anlamda müzik,oyun ve bir nebze de olsa film izleyeceğim,arctis 7 ve g pro x arasında kaldım 
bu kulaklıklar arasında hangisni tercih etmeliyim gerek ses seviyesi(bangır bangır olmucak şekile) olsun gerek mikrofonuna önem veriyorum.Hali hazırda JD 712 kullanıyorum hoporlör gibi ses veriyor.Ayrıca boş zamanlarda telefonda da kullanabileceğim bir kulaklık olmasını da isterim sizce hangisini neden tercih etmeliyim ve farklı modeller varmı bahsettiğim özelliklerde güzel ürünler ?
SS ürünlerinin neredeyse hepsini denemiş birisi olarak ben SS ürünlerinin kulaklıklarına genel olarak önermem. Bence fiyatlarını hakkeden bir performans ve kaliteleri yok. Ama kulaklık işi tamamen kişiseldir bana iyi gelmeyen şey size iyi gelebilir bu yüzden direkt olarak almayın o ürünü demiyorum. SS AC 7 alabilirsiniz ama benim önerim size Logitech G PRO X yada XPG Precog ürününü alın. Bu 2 ürünü denemiş birisi olarak beni oldukça etkileyen ürünler olduğunu söyleyebilirim. XPG ürünü özellikle en son denediğim ürünlerden birisidir Logitech G PRO X ürünü ile direkt yarışır hatta kafa karıştırır o derece iyi bir ses kalitesi ve mikrofon kalitesi var. Bu önerdiğim 2 üründe çok iyidir kararı bu 2 üründen yana kullanın derim.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekran kartı seçimi Ahmet yasin 1 33 Dün, Saat: 03:20
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Kasa seçimi Ahmet yasin 12 220 12/10/2020, Saat: 09:50
  Gaming kulaklık seçimi Emre Türel 3 277 16/08/2020, Saat: 20:09
  Anakart seçimi ve pin sorunu Tufan Türel 7 380 23/07/2020, Saat: 13:49
  Asus rog strix 2.0 kulaklık alınır mı Fireaxe 1 246 16/06/2020, Saat: 16:44